5 bin TL bütçeyle kablosuz çevre birimleri önerisi

mars0009

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Şu anda Cloud 2, Basilisk V2 ve Amazon'dan aldığım bir klavyeyi kullanıyorum. Ekipmanlarımın hepsinin kablosuz olmasını istiyorum. Mouse olarak Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed hoşuma gidiyor, nasıl bir model? Kulaklık konusunda mikrofon kalitesi tatmin edecek bir model ve klavye konusunda mavi Switch haricinde minimum %80 boyutunda bir klavye arıyorum. Net bir bütçe belirlemedim ama 5000 TL'nin altında bu işi yapabilirsem çok iyi olur. Palm tutuşa sahibim bu aralar sadece CS:GO oynuyorum.

Son düzenleme:
Ben daha yeni SS Arctis 1 Wireless aldım, mikrofon ayarlarını yapınca fena olmuyor ve ses kalitesini beğendim. Bu modele bakabilirsiniz. 1989TL'ye Amazon'dan aldım.

Ben daha yeni SS Arctis 1 Wireless aldım, mikrofon ayarlarını yapınca fena olmuyor ve ses kalitesini beğendim. Bu modele bakabilirsiniz. 1989TL'ye Amazon'dan aldım.
Bu kadar para veripte alt seri bir ürün almam doğrusu, Steelseires Türkiye fiyatlandırılmasında alınacak gibi değil.

Bu kadar para veripte alt seri bir ürün almam doğrusu, Steelseires Türkiye fiyatlandırılmasında alınacak gibi değil.
Razer, Logitech falan filan var ama araştırdığım kadarıyla o paraya göre daha iyisini bulamadım, sürücüleri Arctis 7 ile aynı. Benim diğer ürünlerimde yıllardır SS olduğu için tercih etme sebeplerimden biriydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı