5 dakikada bir Wi-Fi bağlantısı kesiliyor

rdvnnn_ff

Femtopat
Daha fazla  
İnternetim beni durduk yere atıyor. Telefonda aynı sorunu yaşamıyorum ancak bilgisayarda yaşıyorum. Oyuna giriyorum 5, 6 dk sonra internet kesiliyor ve Wi-Fi sekmesine girip tekrar bağlanmam gerekiyor. Wi-Fi sürücüsü falan güncel. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetim beni durduk yere atıyor. Telefonda aynı sorunu yaşamıyorum ancak bilgisayarda yaşıyorum. Oyuna giriyorum 5, 6 dk sonra internet kesiliyor ve Wi-Fi sekmesine girip tekrar bağlanmam gerekiyor. Wi-Fi sürücüsü falan güncel. Ne yapmalıyım?

Ethernet ile bağlanma şansınız var mı? Veyahut Ethernet ile bağlanmanıza rağmen mi böyle oluyor?

Bende de aynı muhabbet var ama beni nadir atıyor internetten oyuna girmeden ya da yine attığı zaman kendim çık gir yapıyorum bir daha atmıyor.

Telefonda sorun olmuyorsa modem ya da internet sağlayıcısı ile ilgili bir sorun olmadığını varsayıyorum. Wi-Fi yerine internet kablosu ile PC'yi modeme bağlayın. O şekilde sorun çözülüyorsa. Ya Wi-Fi kartınız arızalı ya da sürücü ile alakalı bir sorununuz var.

Bluetooth kulaklık kullanıyor musun?

Hayır kullanmıyorum yanıtınız için teşekkürler.

Ethernet ile bağlanma şansınız var mı? Veyahut Ethernet ile bağlanmanıza rağmen mi böyle oluyor?

Ethernet ile bağlandığımda böyle bir sorun yaşamıyorum ancak modem kablosu Ethernet ile bağlanabileceğim kadar uzun değil. Yanıtınız için teşekkürler.

Hayır kullanmıyorum yanıtınız için teşekkürler.

Ethernet ile bağlandığımda böyle bir sorun yaşamıyorum ancak modem kablosu Ethernet ile bağlanabileceğim kadar uzun değil. Yanıtınız için teşekkürler.

Wi-Fi kartınızla ilgili bir sorun var gibi görünüyor. İmkanınız varsa Wi-Fi kartını kontrol ediniz. Belki oksit gibi bir şey oluşmuş olabilir. Sorunu çözebileceğinizi düşünmüyorsanız. Uzman bir kişiden yardım alabilirsiniz. Eğer yazılımsal bir sorun varsa forumdan bazı kişiler yardımcı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı