5 gün özürlü, 1.5 gün özürsüz devamsızlık sıkıntı yaratır mı?

Bize bazı hocalar özürsüz 10 özürlü 20 diyor bazıları özürlü 30 özürsüz 10 diyor 9.sınıfım bende.

Şimdi hocam sosyal sorumluluk projesi tam olarak nedir ? Özürlü için de geçerli mi ?
Şöyle açıklayayım:
Örnek veriyorum binanızda asansör bozuldu ve sizde bunu dile getirdiniz. Ardından bu sorunu bir tamirci getirerek çözdünüz. Eğer ki bütün bina sizin bu sorunu çözdüğünüzü onaylarsa bunu belgelemiş olursunuz, ya da işte sokağınızdaki çöpler birikti ve sizde bütün çöpleri temizlediniz eğer ki bunu ispatlarsanız sayılmış olacak böylece okula geri dönebileceksiniz, veya huzurevi ziyareti ya da hastane ziyareti gibisinden. Eğer ki bölgenizde herhangi bir sorun varsa ve çözerseniz sosyal sorumluluğa giriyor.
Biraz uzun oldu ama özet olarak herhangi bir şey yapıp bunu ispat etmeniz gerekecek. Özürlü için geçerli olup olmadığını bilmiyorum onu öğretmeninize sorarak öğrenebilirsiniz.

Şöyle açıklayayım:
Örnek veriyorum binanızda asansör bozuldu ve sizde bunu dile getirdiniz. Ardından bu sorunu bir tamirci getirerek çözdünüz. Eğer ki bütün bina sizin bu sorunu çözdüğünüzü onaylarsa bunu belgelemiş olursunuz, ya da işte sokağınızdaki çöpler birikti ve sizde bütün çöpleri temizlediniz eğer ki bunu ispatlarsanız sayılmış olacak böylece okula geri dönebileceksiniz, veya huzurevi ziyareti ya da hastane ziyareti gibisinden. Eğer ki bölgenizde herhangi bir sorun varsa ve çözerseniz sosyal sorumluluğa giriyor.
Biraz uzun oldu ama özet olarak herhangi bir şey yapıp bunu ispat etmeniz gerekecek. Özürlü için geçerli olup olmadığını bilmiyorum onu öğretmeninize sorarak öğrenebilirsiniz.
Peki bunu imzalayacak kişi yetkili mi olmalı yoksa o işte çalışan görev yapan herhangi biri olur mu ?

Peki bunu imzalayacak kişi yetkili mi olmalı yoksa o işte çalışan görev yapan herhangi biri olur mu?

Ne kadar çok kişi bunu imzalarsa o kadar iyi, eğer ki yanlış hatırlmıyorsam bu gibi bina sorunlarında bütün bina onay verirse ispatlanıyordu.

Merhaba. Şu anda özürlü 5 gün, özürsüz 1,5 gün de. Bir sorun çıkar mı? Maksimum kaç gün devamsızlık yapma hakkım var? 11. Sınıfım. Bir de bu her devamsızlıkta sosyal bir şey yapılacak falan deniliyor da. O ne?
Okul daha yeni başladı yanlız ne çabuk. Hasta falan kalmışsanız rapor alsaydınız keşke.

Yeni konular

Geri
Yukarı