5. Nesil i7 İşlemciler ne zaman satışa çıkar?

Serkut

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bilgisayar alacağım, marka ve model MSİ Ge72 2qf ve 4.nesil i7 işlemcili. Benim merak ettiğim konu bütün sitelere baktım fakat 5.nesil i7li bir MSİ göremedim. MSİ kendi sitesinde 6. nesil i7 işlemciye sahip laptopları yayınladı. Bilen varsa 5.nesiller türkiyede satışa ne zaman girer? Girerse fiyatları nasıl olur mesela? Almak istediğim laptop şu Msı GE72 2QF-076XTR Notebook - en ucuz msı Notebook modelleri, 2QF-076XTR fiyatları, Msı GE72 2QF-076XTR Notebook fiyatları, Msı GE72 , 2QF-076XTR Notebook, 2015 yılına özel Msı Notebook, en ucuz fiyat da Msı Notebook, oyun performanslı Msı Notebook modeli, 5. nesil olsaydı fiyatı ne olur? Bu 4. nesil olanları fiyatında düşme olur mu? 5.nesil ile 4.nesil arasında çok bir fark var mı? Ben bilgisayarı oyun haricinde, okulda çizim programlarında da kullanmayı düşünüyorum ve işlemci önemli benim için.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı