5 Yıl Yetecek Laptop Tavsiyesi

sezginex

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimize bir yerden bir miktar para gelecek. Sağ olsun babamda beni seviyor, istediğin laptopu alacam dedi. Ben oyun için istiyorum laptopu baştan diyim ama beni 5 yıl boyunca yani üniversite bitesiye kadar idare etmeli. Monster'in 980M'li modellerine baksam mı diyorum ama aptallık mı yaparım ? Çok para mı harcamış olurum diyorum. Yani hiç bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuanda gidip en pahalı laptobu alsan bile seni 5 yıl götürmez, böyle birşey olamaz çünkü teknoloji her an her saniye gelişiyor dolayısı ile şimdi alacağın laptop seni en fazla 2 yada 3 yıl idare eder. Sana tavsiyem şimdi alma yazı bekle, hem yeni işlemciler hemde dx 12 çıkacak yaza doğruda tam olarak oturur bu yeni sistemler. Artı alırken' de sakın gidip' de Casper yada Monster alma paranla rezil olur çıkarsın.

Oyun için 5 yıl idare edecek laptop zor görünüyor gibi ya. Masaüstü desen neyse de laptop olunca vaade daha kısa oluyor.

www.monsternotebook.com.tr: MONSTER® TULPAR T7 V4.1 17.3" - MONSTER NOTEBOOK > TULPAR
Bu Monster onu Gasper ile karıştırma doğru modeli seçersen sorun olmaz.

Para sorunu yoksa GT80 2QE TITAN SLI modelini öneririm. Sanırım en çok bu laptop uzun yıl yetebilir. (Belki.)

Dx 12 çıktığında gtx in son modellerine gelecek diye biliyorum. Casper zaten oyun pcsi olarak hiç düşünmedim ama fiyatta monster iyi gibi monsteri neden begenmiyorsun?

Oyun için 5 yıl idare edecek laptop zor görünüyor gibi ya. Masaüstü desen neyse de laptop olunca vaade daha kısa oluyor.

Masaüstü alsam işime yaramaz. Devamlı evde duramayacam 2 sene sonra üniversite te gidiyorum babam başka bilgisayar parası vermez.

www.monsternotebook.com.tr: MONSTER® TULPAR T7 V4.1 17.3" - MONSTER NOTEBOOK > TULPAR

Bu Monster onu Gasper ile karıştırma doğru modeli seçersen sorun olmaz.

Dediğin ürüne zaten bakmistim, aklımda o benim. MSI asus gibi başka markalarla ilk kıyaslamak istiyorum.

Para sorunu yoksa GT80 2QE TITAN SLI modelini öneririm. Sanırım en çok bu laptop uzun yıl yetebilir. (Belki.)

Vur dedik öldürmüşsün be abi. Tamam para sınırı yok dedim de max 5.000 TL civarı fiyat istiyorum.

@sezginex bu forumda 30.000TLye de sistem toplayan arkadaşlar var. Para sorunu yok demek en az 10.000TL bütçem var demek. 5.000TL için para sorunu yok demek mantıklı değil. Zaten genelde sistemler 2.500-5.000TL arasında toplanıyor.

Cahillik ettim bana 5.000 TL sınırsız gibi geliyor Kusura bakmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…