50.000 TL laptop önerisi

HadesI24

Femtopat
Hayalim masaüstü toplamaktı fakat masaüstü toplasam yurtta falan kullanamayacağım 🥲 50 bin TL civarı yoğun ses çıkarmayan aşırı ısınmayan günümüz oyunlarını orta ayarda en az 60 FPS veren laptop önerebilir misiniz?

Hayalim masaüstü toplamaktı fakat masaüstü toplasam yurtta falan kullanamayacağım 🥲 50 bin TL civarı yoğun ses çıkarmayan aşırı ısınmayan günümüz oyunlarını orta ayarda en az 60 FPS veren laptop önerebilir misiniz?

Ben bir laptopa 50.000TL vereceğim bir de orta ayarlarda 60 bekleyeceğim atardım o laptopu çöpe laptoplardan çok anlamam fakat Casper, Monster gibi markalar hiç tavsiye edilmiyor aklınızda bulunsun.

Hocam bilmediğimden söylüyorum Acer nasıl bi marka ve uçak gibi ses çıkarma alev gibi yanma oluyor mu😅
Benim oda arkadaşım Acer kullanıyor ve bir süre sonra baya ses çıkarıyor. Bilgisayarı kapattıktan sonra oh be sonunda sessizlik diyorsun ama onun laptopu biraz ucuz. Belki yüksek fiyata sahip laptoplarda yoktur

Yeni konular

Geri
Yukarı