50.000 TL'ye kadar laptop önerisi

Bütçe
50.000

İlyas4w

Hectopat
SSD veya HDD modeli
SSd
Herkese selam. Max 50.000 TL bütçeyle bir laptop arıyorum. Hafif olması depolama alanının 1 TB olması ve oyun performansının güçlü olmasını istiyorum. Genelde gündelik işlerimi hallediyorum ama arada oyunda oynuyorum. Markasının ASUS olsa iyi olur. Bir de gaming laptop tasarımı olmazsa çok iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum.

Gaming laptop tasarımı denebilir mi bilemedim. Şuanda kullanmış olduğum laptop.

Bu ürü Neo modeli görseldeki ürün gelmiyor.

Yine de kaliteli bir Acer. Asla Victus alınmamalı Predator Neo iyi.

Evet zaten Neo yazmakta linkte.

Ama çok ağır.

Bu donanımlarda alacağınız bütün laptoplar aşağı yukarı aynı ağırlıkta olacaktır. Laptobun ağırlığı normal bir oyuncu laptopu kadar, insanların sorun olarak gördüğü ağırlık adaptör kaynaklı. Ama 13700HX ve RTX 4070 140 wattı beslemek için büyük adaptör koymak mecbur.

Eğer gün içinde taşımak isterseniz, ağır işlerde kullanmayacaksanız, uygun adaptörü alarak thunderbolt portu ile şarj edebilirsiniz.

Yazdığım incelemeyi buradan görebilirsiniz:

Coil whine hariç gayet iyi bir laptop. Hem yerli hem yabancı forumlarda aradığım kadarıyla da coil whine yok gibi bir şey bu modelde. İnternette bulabildiğim kullanıcılarda da yok. Şansızlığıma bana denk gelmiş. 14 gün dolmadığı için yine değişim talep edeceğim ben de sanırım.

Geri
Yukarı