50.000 TL'ye RTX 3090 sistem

Bütçe
50000

CL30 modeller bakmışsınız.

Elinize sağlık söyledikleriniz mantıklı gerçekten de, belki bütçe yettirmeye çalışırım ama 2200 tl den 5600 tl'ye çıkmak kolay değil tabi ki gerçekten de 5200 Mhz ile 6000 Mhz arasında buj fiyata değecek bir performans farkı var mıdır sizce? Gerçi 16 dan 32'ye de çıkarmışsınız tabi sistemi.

Önyargım olduğunu düşünüyorsanız kusura bakmayın yanlış anlamışsınız ben buraya bilgi almaya geldim birisi mantıklı bişey söylediği zaman da sistemde hemen değişikliğimi yapıyorum forumlardan öğrendiklerimle çok değişti zaten sistem şu ana kadar amacım bilgi almakken önyargıyla yaklaşmam o yüzden. Ama genel olarak ne %1 fark için 2-3 bin tl fazla harcamak isterim işlemciye ne de sistemimi sığdıramayacağım/zorlanacağım bir kasa almak isterim.

Bütçeniz var iken RTX 4080 falan daha iyi değil mi?
Bütçem keşke oralara erişebilse muhteşem bir kart 4080, ama birine 15.000 harcarken 4080 seçenek olarak 35.000 tl, o kadar arttıramıyorum bütçemi ne yazık ki

Değer hocam. 32 GB de olduğu için. Ayrıca aceleniz yok ise 7900XTX şiddetle beklemenizi öneriyorum.

Merhaba, Nzxt c850 den memnun musunuz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…