50-55 bin TL laptop önerisi

Bütçe
50.000-55.000
Victus'a Max verilecek para 30k.(içinde ne olduğu önemli değil. Ben olsam o kadar zorlanacak bir bilgisayar için para harcamazdim). ROG da Full HD bu arada ama her parçası Victus'u katlar.

ROG'un çözünürlüğü 2560 X 1600 kanka. 2K olmuyor mu bu?

Düşünürsenir linkini paylaştığım ürünü inceleyip araştırabilirsiniz.

Hz belirtilmemiş ancak arkadaşların attığı laptoplara göre daha pahalı ayrıca işlemcide geriye gidilmiş.

165Hz olması lazım.

Arkadaşın önerdiği cihaz da gayet iyidir. Şöyle daha ucuz bir link buldum onu bırakayım.

Bende aynı soruda tıkanıp kaldım. Aşağıdaki cihazlardan hangisi daha mantıklı. Hangisinin ekranı soğutması vs daha iyi anlamak çok zor. Kullanan arkadaşlardan destek bekliyoruz.

Hp Victus 16 (240hz 300 nit)

Acer Nitro 16 (165hz 500nit)

Fiyat ve ssd farkı benim için önemsiz denebilir. Uzun ömürlülük ve özellikle ekran deneyimi benim için önemli bu seviye bazında düşünülürse.

Sizce hangisi alınmalıdır değerli dostlar 2-3 gün içinde alacağım.

Bende aynı soruda tıkanıp kaldım. Aşağıdaki cihazlardan hangisi daha mantıklı. Hangisinin ekranı soğutması vs daha iyi anlamak çok zor. Kullanan arkadaşlardan destek bekliyoruz.

Hp Victus 16 (240hz 300 nit)

Acer Nitro 16 (165hz 500nit)

Fiyat ve ssd farkı benim için önemsiz denebilir. Uzun ömürlülük ve özellikle ekran deneyimi benim için önemli bu seviye bazında düşünülürse.

Sizce hangisi alınmalıdır değerli dostlar 2-3 gün içinde alacağım.
Cevap önceki sayfada yaziyor. Bunlardan biri değil tabiki. 40k vereceksen Nitro 16 olabilir. 50 küsür vereceksen başka.

Geri
Yukarı