50-60 bin TL sistem toplama

Arda Kayaa

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sistem topluyorum elimde RAM, Power Supply, ekran kartı var fakat diğer parçaları ne yapsam ne etsem bilmiyorum hem iş yapıp hem de oyun oynayabileceğim bir sistem dizmek istiyorum şu an elimde bulunan parçaları aşağıya linkleyeceğim.

Not: Bu bütçe elimde olan parçalar harici sizin önereceğiniz parçalara ayırdığım bütçedir, bütçenin tamamını harcamasanızda olabilir.

RAM: GSKILL 64GB (2x32GB) TRIDENT Z5 DDR5 6400MHz CL32 1.40V Dual Kit RGB LED Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Power: https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-850g-80-gold-850w-power-supply--p-HBCV000040JIUP?magaza=HeraGlobalBilişim
Ekran kartı: Msı Geforce Rtx 3080 Tı Gaming X Trıo 12g Gddr6x 384 Bit Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Soğutucu olarak da artcic Liquid Freezer 240mm bir soğutucum var fakat yetersiz gelir diyorsanız onun içinde bir öneri verebilirsiniz.

Özel istek olarak kasa mümkünse devasa boyutlarda olan bir kasa olmazssa çok sevinirim ve siyah olsun beyaz sevmem :=).

Yeni konular

Geri
Yukarı