50 CC motor tavsiyesi

zekiislek

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba 50 CC motor almak istiyorum (sadece b ehliyetim )olduğu için ilk defa motor kullanacağım. Ankara da ara sıra eşimle kullanacağım çoğu zaman yalnız kullanacağım yalnız 50 CC hepsi Çin malı iş görmez gibi laflar dolaşıyor 1. sorum gerçekten almaya değmez mi? 2. sorum değerse 50CC'lik motor tavsiyesi alabilirsem çok sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 180cc motorumu bıraktım 50cc ye geçtim (Mondial wing 50) iş görmez vs laflar bence çok abartı daha 120 km de aracım çok güzel bir şekli var diğer 50cc lere göre 45 de limitöre giriyor 46 olduğu gibi gaz kesiyor yalnız üzerinde Mondial ın kend aküsü geliyor akü 5 para etmez öğlen güzel sabah ya da akşam olsun motor marş basmıyor 120 deki motoru ayak marşı ile çalıştırıyorum güzel bir akü bakıyorum indirim de olursa alacağım bu hafta.

RKS Azure 50 kullanıyorum, ilk motor deneyimim olduğu için benim yorumum çok sağlıklı olmaz ama kesinlikle alınmaz denemez bütçe meselesidir, ben günlük 40km yol yapıyorum ve şu an memnunum.

Aynen b ehliyet ile R25 kullanır zaten. Ceza yediğinde ödersin o zaman.
tek sıkıntı ceza mı sence ?

konu sahibi 50cc yani maks. 50km/h yapabilen bir makine önerisi istiyor adam kalkmış zorlayınca 190+ hız yapan aleti öneriyor.

ceza yiyemeden tabuta sokar o alet adamı :)

Yeni konular

Geri
Yukarı