50 inç TV Önerisi

57'Alay

Kilopat
Daha fazla  
Samsung'dan bu belirttiğiniz markalardan herhangi birine geçerseniz biraz üzülebilirsiniz. Yazılım desteği açısından diğer markalara kıyasla ben Vestel'i bile tercih etmiyorum. Bende Samsung, LG, Vestel, Toshiba gibi markaların televizyonları var ve en sevdiğim LG (en büyük ve en yeni olduğu için) diğeri de Samsung. Vestel televizyonum eski olmamasına rağmen Youtube desteğini bile kaybetti aşırı kasma ve yazılımsal sorun içeriyor.

Samsung'dan bu belirttiğiniz markalardan herhangi birine geçerseniz biraz üzülebilirsiniz. Yazılım desteği açısından diğer markalara kıyasla ben Vestel'i bile tercih etmiyorum. Bende Samsung, LG, Vestel, Toshiba gibi markaların televizyonları var ve en sevdiğim LG (en büyük ve en yeni olduğu için) diğeri de Samsung. Vestel televizyonum eski olmamasına rağmen Youtube desteğini bile kaybetti aşırı kasma ve yazılımsal sorun içeriyor.
Şimdi mesele şu, samsung vs bende almak isterim ama sıfırı 8-9k veremem, belirtmiş olduğum gibi samsung tv değişim panelini 4300TL' istiyorlar ve 2016'model, 5'senedir kullanıyorduk kırıldı şimdi belirtmiş olduğum gibi 2021' güncel o markalardan mı almak mantıklı arızalıyı yaptırmak mı sizce?
Tamir için sırf o kadar para verilmez bence yeni ürün alabilirsin, ileride sıkıntı çıkarmayacağı ne malum?
Evet o görüşteyim bende, ve 5 senelik model, ne yapsam kararsız kaldım.

Evet o görüşteyim bende, ve 5 senelik model, ne yapsam kararsız kaldım.
He bir de 5 senelik mi? Gerçekten tamir için o para çok yeni almanızı öneriyorum hem daha güncel olur, tamam Samsung kalitesi değil ama bende Grundig kullanıyorum kaç yıldır akıllı televizyon değil ama çok güzel renkleri var.

Siz de haklısınız hocam. Bu belirttiğiniz markaları hiç kullanmadım kullanan arkadaşlar var ve öneriyorlar ise alabilirsiniz. Ben kendi tecrübe ettiğim meşhur markalardaki sorunlardan ve artılardan bahsettim sadece.

Geri
Yukarı