50 Mbps ev interneti önerisi

celilemrednsmnt

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, XFX RX 5700 XT Double Dissipation, GoodRam 2x8 16 GB 3600 MHz, B450M Dragon, Kioxia Exceria G2 1 TB, Snowman T6, WD 1 TB HDD, Frisby 9320G Mesh.
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
Merhaba, yıllar sonra Türk Telekom art arda açtığım arıza kayıtlarından sonra altyapımdaki rezaleti düzeltti. DSL istatistiklerim;

1694330377654.png

Şimdi bana lazım olan uygun fiyatlı 50 Mbps download 6 Mbps upload verebilen bir internet servis sağlayıcısı. İstanbul'da oturuyorum. Şu an kullandığım Millenicom 35/6 paketi şimdilik 160 lira ödüyorum. Yeni peydah olmuş (PoyrazNet, FixNet vs.) Servis sağlayıcılardan iyi olduğunu bildiğiniz bir tanesi olabilir. Önerilerinizi bekliyorum. Ping değerleri yüksek olmaması için İstanbul merkezli olması önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanmaya devam et o zaman neden konu açtın?
50 mbps olarak paket satan çok internet servis sağlayıcısı yok. Olanları da bilmiyorum veya nasıl olduğunu bilmiyorum. Başlıkta da öyle belirttim zaten.

50 Mbps olarak paket satan çok internet servis sağlayıcısı yok. Olanları da bilmiyorum veya nasıl olduğunu bilmiyorum. Başlıkta da öyle belirttim zaten.

Hocam o zaman taahhüt bitene kadar 100'lük paketden devam edin, modemden QoS sekmesinden hattın Max desteklediği hıza sabitleyin hızınızı (müşteri hizmetleride yapabilir) bitincede Netspeed veya FixNet geçin. Netspeed kullanıyorum ve memnunum fakat geçen zam geldi, normalde daha ucuzdu. Ayrıca VDSL altyapıda kullandığım en başarılı firma kendisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı