50 Mbps İnternet PAketinden 5 Mbps Hız Almak

OzkaanGungor

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Öncelik bu sorunu ikinci defa yaşıyorum, 50 Mbps internetim var. Şu an 100 GB adil kullanım kotam var. Yani AKK'ye girmiş olamam.
Video izlerken, Twitch TV'de falan yayın izlerken 160-360 piksel izliyorum.
Ve bu canımı çok sıkmaya başladı.
Müşteri hizmetlerini arıyorum sinyallerinizde bir sıkıntı yok diyor, yani onlar çözemiyor, ben de çözemiyorum. Nedir bunun sorunu? Ya bir bilen yardımcı olsun lütfen.

Modem arayüz bilgilerini resim olarak yükledim, kontrol edip yardımcı olur musunuz lütfen?

Opera Anlık Görüntü_2018-04-08_164705_192.168.1.1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün aynısı başıma geldi, gerçi ayın 1'inden beri hızım 4'e ping'im 34e sabitlenmiş durumda (ttnetin kendi hız sayfasından gördüğüm kadarıyla) ama ancak haftasonu ttnteti arayabildim. Önce modem ve PC kaynaklı modem üreticinize ulaşın dediler. Komşunun modemiyle denedim aynı sonucu aldım. Telefondan da internet yavaş idi, bu da PC seçeneğini eledi. TEkrar arayıp bunları paylaştım. "Elit teknik servis" yollayıp paralı tamir edebileceklerini yoksa yardımcı olamayacaklarını söylediler. Para tuzağı. 100 lira civarında bir para isteyeceklermiş. Ping'in de sürekli 34 çıkması enteresan...

Dosya Ekleri

• ttnethaksizlik1.JPG
    ttnethaksizlik1.JPG
    40,2 KB · Görüntüleme: 75
  • ttnethaksizlik2.JPG
    ttnethaksizlik2.JPG
    57,6 KB · Görüntüleme: 73
  • ttnethaksizlik3.JPG
    ttnethaksizlik3.JPG
    41,5 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı