50 milyon T.C. hala internette var mı?

0x91

Hectopat
Daha fazla  
Bilgilerimiz hala internette var mı?

Yanlış hatırlamıyorsam bu sızdırılma 2010 gibi olmuştu ve evet bu sızdırılma gerçek. Ve hala internette mevcut.

Yanlış hatırlamıyorsam bu sızdırılma 2010 gibi olmuştu ve evet bu sızdırılma gerçek. Ve hala internette mevcut.
Bazılarında 2015 data vs falan varmış satıyorlar dolandırıcılar muhtemelen

MERNİS verileri internette mevcut. Ayrıca tek MERNİS verileri değil, bazı illerdeki emniyet verileri de mevcut fakat bunlara herkesin erişimi yok. Belli ücretler karşılığında satılan ya da belli gruplar harici kullanılmayan birçok veri mevcut.

2009,2011 gibi yıllara ait verilere artık 13 yaşındaki çocuklar bile ulaşabiliyor zaten. Onları es geçiyorum.

Merak ettim acaba ailemin bilgileri var mı

Merak ettim acaba ailemin bilgileri var mı
%100 vardır. Belli bir yaş üstü olan kişilerin verileri her türlü mevcut.

Genelde zaten lamer arkadaşlar bu verileri kullanıp sizlerin ailelerini bulur ve kendilerini "hacker" olarak tanıtırlar.

%100 vardır. Belli bir yaş üstü olan kişilerin verileri her türlü mevcut.

Genelde zaten lamer arkadaşlar bu verileri kullanıp sizlerin ailelerini bulur ve kendilerini "hacker" olarak tanıtırlar.
Nasıl bakabilirim ve bakmak suç mu?

Nasıl bakabilirim ve bakmak suç mu?
Kanunen suç. Fakat bu güne kadar bu yüzden ceza alanı görmedim. Nasıl bakabileceğini anlatmam uygun olmaz diye düşünüyorum.

Fakat çok merak ediyorsan illa ki YouTube'ye video atmış olanlar vardır ya da bazı forumlarda satışını yapanlar var. Oralarda örnek resimlerini bulabilirsin. Kısaca anlatmak gerekirse belli bilgileri giriyorsun, o bilgilere uyuşan profiller karşına listeleniyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…