50 pus 8505 vs TLC 55C715

wwhark

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5500

Ekran Kartı: Rx 6650 XT

Anakart: Gigabyte B450M-K

Ram: XPG RGB 8x2 (16) 3600MHZ

Sıvı Soğutma: 240mm Corsair H100 RGB

M2 SSD: 1TB Kingston

Monitör: ViewSonic 27 İnç - 1MS - 144HZ, XG 2705

Kasa ve Psu: Corsair 650W + 80, Corsair Spec Delta RGB Kasa

Kulaklık: Gamepower Mihawk

Klavye: Havit Gamenote KBL Blue Switch

Mouse: Asus Tuf Gaming M5 Mouse
Arkadaşlar 2 kere Philips TV aldım sorunlu çıktı ilk aldığım Android TV çok güzeldi 2 yıl sonra garantisi bittikten 1 ay sonra panel arızası verdi. Benden de kaynaklı olabilir diye düşünüyorum. 2. TV'im 9 ay önce almıştım gene Philips aldık saphi işletim sistemi ışık sızması çıktı donmalar kasmalar da çok vardı almadan önce krallar gibi tanıttılar ben de yabancı yorumlara baktım yabancıların iyiydi işte her neyse aldım almamalıydım bu işletim sistemli TV'yi işte servise verdim ışık sızması var diye servis kabul etmedi. Mahkemeye verdim kazandım şimdi TV seçeceğim bugün gittim Evkur'a baktım bu iki TV'den birini alacağım LG, Vestel markalarından uzak durdum öyle olması gerekiyor zaten Samsung ise işletim sistemi Android olsa alırdım ondan da uzak durdum sizce hangisini almalıyım bu iki TV arasından? Philips olana bayağı baktım güzeldi sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tanınır bir marka al alırken de markayı modeli bayağı araştır.

Philips'i araştırdım zaten geçen sene de Android'ini kullanmıştım ama TLC olanı biraz baktım büyük ihtimal gene Philips alacağım ekran koruyucu da taktım mı tamam işte.

Arkadaşlar daha önce de konu açmıştım cevap alamadım 2 kere Philips TV kullandım 2 kere de arıza çıktı 1. Olanı Android'di memnundum 2 yıl sonra panel arızası vermişti benden de kaynaklı olabilir 2.Olanı 9 ay önce aldım görüntü kalitesi gerçek çok iyiydi ama işletim sistemi Saphi bir hayli çok kötüydü ve ışık sızması vardı servis kabul etmedi mahkemeye verdim ve kazandım şimdi değişim yapacağım bu 2 TV'iden birisini alacağım sizce hangisi?

Valla açıkçası Philips tavsiye etmiyorum. Sorun yaşayan biri olarak. Panel arızası verdi, anakarta entegre uydu alıcısı kafayı sıyırdı çalışmaz duruma geldi.
TCL alman daha güzel olur gibi.

Vallahi açıkçası Philips tavsiye etmiyorum. Sorun yaşayan biri olarak. Panel arızası verdi, anakarta entegre uydu alıcısı kafayı sıyırdı çalışmaz duruma geldi.

Hocam Philips 50 pus 8505 aldım ilk defa ışık sızması vs. çıkmadı :D
Vallahi açıkçası Philips tavsiye etmiyorum. Sorun yaşayan biri olarak. Panel arızası verdi, anakarta entegre uydu alıcısı kafayı sıyırdı çalışmaz duruma geldi.

Hocam TV'den anlıyor musunuz annem TV'yi izlerken FOX'da ekranda çizgiler çıkmış 3,4 sn gitmiş internette baktığıma göre bu kronik arızaymış bir de kırmızı ekran açınca TV'ye çok yakından bakınca 4,5 tane beyaz ışık görüyorum üstten bakınca daha rahat gözüküyor.
@Quantum9 Hocam bir bakabilir misiniz?
Hocam sorun yokmuş ya annem öyle sanmış ama kırmızı ekran açınca dediğim gibi 4,5 tane beyaz nokta vardı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı