50" televizyon onerisi

Lightbringerr

Centipat
Yatak odama televizyon alacagim ama yatakla duvar arasindaki mesafe fazla oldugu icin 45-50 inc televizyon olmasi gerekiyor. Sokta soyle bir şey buldum: Cepte Şok

Soka gelen kasalar cok dandik oldugu icin buraya sormak istedim. Bu televizyon nasildir? Alinmazsa bu butcede televizyon oneriniz var mi? Bir de FHD imis. 50 incte FHD cok dandik gibi geldi bana ama arada mesafe olursa pikseller yine belli olur mu?

Bütçe 3500 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi öneriyi bilmem daha bilgili arkadaşlar versinde küçük bir tavsiye vereceğim kendim çok yandığım için Vestel'den uzak dur!

Android TV kullaniyormus Axen. Donanimdan dolayi aşırı yavas calismaz umarim. Netflix de kasma donma yapar mi?

Hocam benimbildiğim bu fiyatlarda akıllı TV bulmak zor. Ben Dijitsu 50‘ 4K TV aldım 5bine. Amazon Prime açılmıyor ama Netflix açılıyor.bende tv box aldım google chromecast 4K . Her uygulamayı destekliyor şuan. Bu tarz TV'lerde işletim sistemi webOS olması lazım yoksa her uygulamayı desteklemiyor. Senin alacağınıda bilemem nasıl ollur.

Onvo OV50350 50" 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV

Hocam bu nasıldır ? Dijitsu da alabilirim. Bunla arasında kaldım. Bir de ben bunu alırsam kurulum için servis mi çağırmam gerek ?

EFF6C2D7-5F4A-48EF-A379-301DA3B4E88D.png

Son düzenleme:
Onvo OV50350 50" 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV

Hocam bu nasıldır ? Dijitsu da alabilirim. Bunla arasında kaldım. Bir de ben bunu alırsam kurulum için servis mi çağırmam gerek ?

Eki Görüntüle 1695489
Knk iyice arqştırmadan alırsan smart özelliği düzgün olmayan tv alabilirsin. Ayrıca bu tarz düşük fiyatlı tv’ler de illa bir sıkıntı çıkabiliyor, benim dijitsuda panelde sıkıntı yok pc yi bağlı kullanıyorum gayet net bir görüntü, 4K özelliğinin hakkını veriyor. Ama dediğim gibi smart özellliğinde yavaşlık , uyumsuzluk sorunu çıkabilir. Linkteki dijitsu benimkşyle aynı galiba.
Dijitsu 50 İNÇ UHD ANDROİD LED TV
Anasayfa - Bim A.Ş

bazı uygulamalarda sıkıntı çıkarsa tv box alırsın benim gibi başka derdin kalmaz o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı