50 TL Apple lightning kablo önerisi

JRScarface

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Meslek
Küçük Girişimci
Merhaba, iPhone 6S kullanıyorum. Orijinal kablom malum, 3 sene sonunda işlevselliğini yitirdi. Yeni bir kablo almak istiyorum. Kullanıp memnun kaldığınız kablo ve markaları önerebilir misiniz? Maksimum ayırdığım bütçe 50 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Baseus'un kabloları çok güzel, öneriyorum. En son Lightning kabloyu 45 liraya almıştım.

Görsel eklemeyi unutmuşum. :D

1605543299069153065660383266548.jpg

Hepsi kopup duruyor. Kalite için Spigen kullanılabilir ama sonu aynı olabileceğinden ttec kablo alıp geçebilirsiniz.

Getir üzerinden isterseniz 10 dakikaya eve geliyor ve kampanyayla 17 TL gibi bir fiyatı var. Amazon’da da o fiyatta ama kargo bekletiyor. :)

Baseus'un kabloları çok güzel, öneriyorum. En son Lightning kabloyu 45 liraya almıştım.

Kullandınız mı, memnun musunuz?

Hepsi kopup duruyor. Kalite için Spigen kullanılabilir ama sonu aynı olabileceğinden TTEC kablo alıp geçebilirsiniz.

Getir üzerinden isterseniz 10 dakikaya eve geliyor ve kampanyayla 17 TL gibi bir fiyatı var. Amazon’da da o fiyatta ama kargo bekletiyor. :)

Oturduğum bölgede çok zor Getir ile sipariş etmek. Kendiniz kullanıyor musunuz? Arkadaşın attığı markanın uç noktaları iyi gibi duruyor.

Orijinal, Spigen ve ttec olmak üzere hepsini kullandım.

Orijinal iki adet kablo da uç noktalarından çürüyerek bozuldu. Spigen kabloda bir sorun olmadı henüz. Kurban olarak seçtiğim (yolda, cepte vs. taşımak için) ttec kablonun performansı da aynı orijinal kablo gibi. Kablonun sağlamlığı açısından da aynen öyle. Orijinal kablo pek sağlam değil.

Tüm kablolar sonunda bozulduğundan 17 TL’lik ttec kablo alınıp geçilebilir açıkçası. Çok da para vermeye gerek yok. Elbet hepsi bozuluyor.

Kısacası kaliteli bir şey için Spigen veya Baseus; ucuz ama işlevli bir şey için ttec tercih edilmeli. Orijinal kablo da nerede görülse kaçılmalı. O kadar parayı hayatta hak etmiyor. Çin malı kablolardan iyidir ama gereksiz pahalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı