50 TL İnternet Tarife Tavsiyesi

second

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bu ay sonu taahhüt bitiyor. 50 TL'ye uygun bir paket arıyorum, hangi firmalar güvenli, hangileri iyi size danışmak istedim. Türknet de taahhütsüz uygun bir paket var 150 GB AKK olan ama Türknet pişmanlıkdır diyenler var. Sizce nasıl bir firma ve taahhütsüz olunca paketi aldığımda birkaç ay sonra fiyatını artırabılırler mi? Eğer öyleyse 2yıl taahhütlü sabit fiyatlı bir paket arıcam. Bide sormak isdediğim uydunet nasıl oluyor? Modem kullanılmıyor mu? Paketlerde TV oldu mu TV'den izlenenler kotaya yansıyor mu, hız düşürüyor mu? Engelli yüzde 40 raporumda var ama şu anda engelliler için kampanya yok sanırım. Oturdugum yerde fiber yok bu arada hiper var. Uygun paket iyi bir firma olan önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uydunet tarifeleri 30 tl den başlıyor. Akk leri çok az olduğu için sürekli 3mbps olarak kullanmış gibi oluyorsunuz. Diğer paketlerin de çok bir farkı olmuyor 12 saat son hız indirmede doluyor kota. Uydunetin problemi altyapısı çok fazla yerde yok. Onun dışında superonline ve ttnet sınırsız interneti 60 tl den bahsediyor hatırladığım kadarıyla.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı