50 TL kasa fanı önerisi

APlusMath

Decapat
Kargo parası dahil 50TL altında ucuz 120mm kasa fanı arıyorum. Mümkün olduğunca az ses çıkarsın, ömrü 2 ay olsa bile yeter. Kasamın fanının (Frisby) biri çok ses çıkarmaya başladı. Kasayı değiştireceğim için geçici olarak idare etmelik uyumlu renkli fan arıyorum.
RAMPAGE X-HORSE 600W 80 PLUS BRONZE 4x120mm RAINBOW FAN USB 3.0 MidT ATX KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da kasa bu.

Önerileriniz var mı? Ben 2 tane buldum. Amazon Prime üyeliğim var. Kargo parası ödemiyorum, Amazon fiyatını -10 olarak sayabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Benim attıklarımdan daha mı iyi hocam? Işıksız sanırım. Işıklı olsa kasaya daha iyi olmaz mıydı yoksa bu fiyata ışıklılar çok mu kötü. Benim attıklarım aynı fiyat. Amazon kargo parası almıyor.

Dark 120mm Kırmızı Kanatlı Kasa Fanı (DKCCF123R) - Kasa Fanı - Overclock - PC Bileşenleri | Teknobiyotik bu nasıl?
Ve attığınızla bunun farkı nedir? Aerocool Force Series 12cm Otomatik Hız Ayarlı, PWM, Siyah Sessiz Kasa Fanı (4 Pin Bağlantılı) (AE-CFFR120PBK) - Kasa Fanı - Overclock - PC Bileşenleri | Teknobiyotik
50'ye fan almayın sonra tirrrr tirrrr sesiyle uğraşırsın benim gibi gerçi ses 3 dk sonra geçiyor ama genede almayın.

Hocam sessiz vardır elbette. Kasadaki 20TL'lik fandı ama ses çıkarmıyordu.

@APlusMath Frisby alınmaz zaten, Evercool hakkında fikrim yok ancak Aerocool Force gayet güzel ve bütçe dostu bir fandır, benim attığım modelde Molex ve 3 pinlik anakarta giriş var, yani anakartında yer yoksa direk güç kaynağına takabiliyorsun ancak sizin attığınız pahalı olan Aerocool Force modelinde 4 pinlik bir giriş var, fanları kontrol edebiliyorsunuz yani. Anakartınızda 4 pinlik boş bir fan girişi varsa daha pahalı olan modelini alabilirsiniz.

@APlusMath Frisby alınmaz zaten, Evercool hakkında fikrim yok ancak Aerocool Force gayet güzel ve bütçe dostu bir fandır, benim attığım modelde Molex ve 3 pinlik anakarta giriş var, yani anakartında yer yoksa direk güç kaynağına takabiliyorsun ancak sizin attığınız pahalı olan Aerocool Force modelinde 4 pinlik bir giriş var, fanları kontrol edebiliyorsunuz yani. Anakartınızda 4 pinlik boş bir fan girişi varsa daha pahalı olan modelini alabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim hocam :).

Geri
Yukarı