50 TL Kulakiçi Kulaklık Önerileri

Enoz1665

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 50 lira bir bütçem var. Gözüme iki tane kestirdim. Biri Aliexpress'te satılan Rock Zircon diğeri ise JBL T100a. Sizin bu fiyat seviyesine önerebileceğiniz bir ürün veya bu iki ürün arasından seçeceğiniz hangisi olurdu? Zircon hakkındaki yorumlar baya iyi, diğer ürün hakkında pek bir yorum bulamadım. Fakat markasının JBL olması beni çok cezbetti hem de bu fiyat seviyesinde.
Rock Zircon ürün linki: Tahmini Teslimat Zamanı
JBL T100a ürün linki:JBL T100a Beyaz Kulakiçi kulaklık Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 50 lira bir bütçem var. Gözüme iki tane kestirdim. Biri Aliexpress'te satılan Rock Zircon diğeri ise JBL T100a. Sizin bu fiyat seviyesine önerebileceğiniz bir ürün veya bu iki ürün arasından seçeceğiniz hangisi olurdu? Zircon hakkındaki yorumlar baya iyi, diğer ürün hakkında pek bir yorum bulamadım. Fakat markasının JBL olması beni çok cezbetti hem de bu fiyat seviyesinde.
Rock Zircon ürün linki: Tahmini Teslimat Zamanı
JBL T100a ürün linki:JBL T100a Beyaz Kulakiçi kulaklık Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Cevaplarınız için teşekkürler.
kz-ed2

Arkadaşa jbl marka kulaklık aldık çok memnun ama maalesef modelini hatırlamıyorum fakat 50-40TL arası bi fiyattaydı. Tavsiyemiz bu yönde.

Bazı markalar alanında ün ve tecrübe kazanır. Ama bazıları ise yenidir. Bana sorarsan sen tecrübelinin yanında ol derim. Seçim yine de senin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı