50 TL Matara Önerisi

fallxry

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar, selam, bisikletim için suluk alacağım. Soğuk tutarsa sevinirim, 500 ML yeterli benim için. Bisikletim Salcano Lion, önerileri bekliyorum.

Soğuk tutması için termos alman lazım onu da 50 TL'ye bulabileceğini hiç sanmıyorum. Şehir içinde geziyorsan ve yakınlarda market varsa marketten soğuk su alman daha mantıklı. Bu havada yarım litre asla yetmeyecektir zaten.

Soğuk tutması için termos alman lazım onu da 50 TL'ye bulabileceğini hiç sanmıyorum. Şehir içinde geziyorsan ve yakınlarda market varsa marketten soğuk su alman daha mantıklı. Bu havada yarım litre asla yetmeyecektir zaten.
Hocam termoslar çok büyük geliyor bana ve dediğiniz gibi 50 TL'ye bulmak zor fakat kısada olsa soğuk tutan matara arıyorum mümkün müdür?

Çelik termos soğuk tutar mı?
Içindekileri 6 saate kadar sıcak/soğuk tutar. termosun sıcak su ile önceden ısıtılması (veya soğuk su ile soğutulması), içeriğin istenilen ısıyı daha uzun süre muhafaza etmesini sağlar. Hocam çelik termos suyunuzu gayet soğuk tutar.

Çelik termos soğuk tutar mı?
Içindekileri 6 saate kadar sıcak/soğuk tutar. termosun sıcak su ile önceden ısıtılması (veya soğuk su ile soğutulması), içeriğin istenilen ısıyı daha uzun süre muhafaza etmesini sağlar. Hocam çelik termos suyunuzu gayet soğuk tutar.
Tamamdır teşekkür ederim önerin için.

Geri
Yukarı