50 TL MP3 Çalar Önerisi

DeadFrozen

Kilopat
Yer
İstanbul/Çekmeköy
Arkadaşlar ben bisiklet sürmeyi çok seviyorum ve bir yandan da kısık sesle müzik dinlemeyi de istiyorum. Bu yüzden bana şarjı uzun süre gidecek kaliteli bir MP3 çalar önerebilir iseniz sevinirim. Bütçem en fazla 50 liradır.

Zaten telefonum olsa neden isteyeyim? Telefonum olsa konuyu açmazdım bile.
Kusura bakmayın. Ben telefonunuzun olduğunu varsaymıştım.

Sizin için biraz araştırma yaptım ve bu MP3' ün size uygun olduğunu düşündüm: RUIZU X02 MP3 Çalar

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada incelemeyi yapan arkadaş MP3' ü 1 hafta boyunca kullandığını ve şarjının da hala ful olduğunu da söylemiş.

Forumda bir kişi daha inceleme yapmış belki ona da bakmak isteyebilirsiniz: Ruizu x02 Büyük Ekranlı MP3 Çalar İncelemesi

Bende bir MP4 çalar var hiç kullanmadım ama muhtemelen bataryası ölmüştür markası Sony idi, çok kullanışlı ve güzeldi tavsiye ederim.5 yıl önce ben 80 liraya almıştım.

Zaten telefonum olsa neden isteyeyim? Telefonum olsa konuyu açmazdım bile.
Geçmiş olsun. :( Umarım en yakın zamanda istediğin telefona sahip olursun. Bu arada, telefonun bile olsa, yanında yine de MP3 çalar bulundurman yararlı olabilir çünkü, telefonun şarjı az olabilir mesela o sırada da uzun vadede dışarıda şarkı dinlemek isteyebilirsin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı