50 TL'ye 120 mm Mavi LED Fan Önerisi

UğurKarabelli

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Malatya
Daha fazla  
Merhabalar. Dark N5 kasa mevcut. i5-8400 işlemci stok fanla birlikte takılı. Kasada ise stok gelen önde 2 adet Intake, arkada 1 adet Exhaust 120 mm mavi LED'li sanırsam 15 LED fan mevcut. Bu arkadaşa 2 adet daha fan takmak istiyorum. Kasanın üstünde yeri müsait. Başlıkta da belirttiğim gibi 2 adet max. 100 TL'yi geçmeyecek mavi LED'li üstündeki ile birebir aynı durabilecek fan önerinize açığım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynı kasadan aldım ama şöyle birşey yaptım. Öndeki iki fanı söküp üste aldım. Ön tarafa ise Dark UltraBright RGB 2xFan ve Led şerit olan paketini alıp. Onlarıda öne taktım çok daha güzel oldu.

Mantığıma yattı güzel de canlandı kafamda. Teknobiyotik'de 75 TL bi ücreti var üstelik şeriti de var kumandalı. Hava basıncı nasıl peki iyi sirkülasyon iyi olacağını tahmin ediyorum sonuçta 3 intake 2 exhaust olacak ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı