50 TL'ye Kulaklık Önerisi

Technocan

Hectopat
Daha fazla  
İyi sosyaller arkadaşlar. Yüksek sesle müzik dinlemeyi seven biriyim. Aynı zamanda oyunlardada sese kasmak önemli :). Bu yüzden bir kulaklık almaya karar verdim. Bütçem maksimum 50 Tl. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler :).
Not: Mikrofonlu olursa iyi olur.

Bilgisayar başında uzun oturduğum için haliyle sürekli kafamda takılı kalıyor. Yazdan beri Snopy SN-338 kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim. Kulakdışı hiç acıtmıyor da. Ayrıca ses kasmak için artısı da var kulak dışı olmasından dolayı.

@Silinen üye öneri için teşekkürler. Logitech' in kalitesinden şüphem yokta, böyle ufak ses çıkış yerleri olan kulaklıklar kulaklarımı acıtıyor. İlk aldığım hazır bilgisayarla gelen kulaklık kulak katiliydi 1 saat takınca kulaklarıma felç iniyordu. Bu kulaklıklada öyle bir sorun olur mu ? Süngerimsi bir doku var gibi duruyor çıkışlarda ama yinede kullanan birine sormakta fayda var :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı