50 TL'ye oyun önerisi

Slath42

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
512gb ssd
Ekran kartı
Gtx1650 4gb
İşlemci
i5 12.
Yaz indirimleri geldi ama 50TL'ye hangi oyunu alacağıma çok karar veremedim. ETS 2 ile Arma 3 arasında kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem işlemci hariç tıpa tıp aynı ve bütçe de öyle.

Almaya değer bir oyun bulabilirsem almayı düşünüyorum.

Yaz indirimleri geldi ama 50TL'ye hangi oyunu alacağıma çok karar veremedim. ETS 2 ile Arma 3 arasında kaldım.

Hocam meraklısı değilsen Arma 3 oynamanı tavsiye etmem. Oyun aşırı uzun sürüyor. Silah, cephane hazırlığı yapıyorsun adamları toplayıp yarım saat yol gidiyorsun 2dakikalık çatışmada ölüyorsun. Hard RP falan seviyorsan multiplayeri sarar. Ama öyle 1-2 saat oynar çıkarım diyorsan oynanacak bir oyun değil. Yapacağın her hamleyi hesap etmen gerekiyor. ETS 2 öyle değil daha basit. Kafa yormuyor. İkisi zaten birbirinden bağımsız oyunlar. Seçim senin.

3.000.000 daha koy, Mercedes C al. (!)

Şaka bir yana hocam ne alaka çocuk oyun istemiş.

Ne tür oyunlar seversiniz?
Çok farketmez ama hikayeli oyun değil daha çok cs gibi lol gibi bi oyun arıyorum verdiğim paraya değicek

225TL daha koy CS:GO al kasalardan çıkartırsın parayı.
Olsa onu alırdım zaten ama her hafta gelecek 3 tane stickerı ne yapacağımı bilemedim

Hocam meraklısı değilsen Arma 3 oynamanı tavsiye etmem. Oyun aşırı uzun sürüyor. Silah, cephane hazırlığı yapıyorsun adamları toplayıp yarım saat yol gidiyorsun 2dakikalık çatışmada ölüyorsun. Hard RP falan seviyorsan multiplayeri sarar. Ama öyle 1-2 saat oynar çıkarım diyorsan oynanacak bir oyun değil. Yapacağın her hamleyi hesap etmen gerekiyor. ETS 2 öyle değil daha basit. Kafa yormuyor. İkisi zaten birbirinden bağımsız oyunlar. Seçim senin.
Hocam kart vs. satabilirsem cod:black ops 2 veya 3 alıcam ama multiplayerda oyuncu var mı çok fazla bilmiyorum sizce hala alınır mı

Hard RP falan seviyorsan multiplayeri sarar.
Rp severim ama bende mic yok konuşmuyorum diye kicklerler mi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı