500-1000 TL mekanik klavye önerisi

mertbtn

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 500-1000 TL arası mekanik klavye almayı düşünüyorum olmuşken iyisi olsun kafasındayım, parasına değecek önerebileceğiniz ne vardır? (Red olursa iyi olur)

Son düzenleyen: Moderatör:
Redragon K552 Kumara. Az daha bütçe artarsa şuna bakın:

Artmaz ise şunlara da bakılabilir:

Merhaba arkadaşlar, 500-1000 TL arası mekanik klavye almayı düşünüyorum olmuşken iyisi olsun kafasındayım, parasına değecek önerebileceğiniz ne vardır? (Red olursa iyi olur)
Düzeltme: Red Switch istediğini görmemişim.

Berbat bir klavye, asla fiyatına değmez.

Marka genel olarak berbat ürünler çıkarıyor piyasaya ve GameBooster'ın klavyelerinin çoğu da sorunlu.
Hocam zamanında DA inceleme videosunu çekti. Neden kötü ki?

Marka genel olarak berbat ürünler çıkarıyor piyasaya ve GameBooster'ın klavyelerinin çoğu da sorunlu.

çok teşekkürler redragon mu hyper mi arasında kaldım aradaki 500-600 fiyat farkı verilir mi

Son düzenleme:
Çok teşekkürler Redragon mu Hyper mi arasında kaldım. Aradaki 500-600 fiyat farkı verilir mi?

Hocam HyperX'in klavyeleri Türkçe Q değil haberiniz olsun Türkçe Q olan tek bir klavyeleri var o da membran.

Çok teşekkürler Redragon mu Hyper mi arasında kaldım. Aradaki 500-600 fiyat farkı verilir mi?

Benim attığım Y1 klavyeyi tavsiye ederim şikayeti olan kimseyi görmedim şu anlık sadece bir kişide tuş basmama sorunu gördüm o da kullanıcı ile alakalı bir şey olduğunu düşünüyorum.

Tamamdır ilginiz için teşekkür ederim bi bakacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…