500-1000 TL Oyuncu Monitör Önerisi

BatuhanYALIN

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı
Şu anda kullandığım Full HD LED Samsung monitöre biraz önce protein tozu sıçradı, şekerli olduğundan paneli söksem de kuruyan kısmı çıkmadı. Bende fevri bir hareketle yeni bir monitör almaya karar verdim bunu da 2. ekran olarak kullanmayı umuyorum. Görüntü veriyor alt taraf resimde göründüğü üzere siyahlaştı. ( Daha önce camsil damlamıştı tırnağımla baskı yaparak temizlemiştim ) Uzun lafın kısası monitör lazım hocam.
  • * 500-1000 TL arası
  • * FullHD
  • * 24 inch
  • * 1 ms (olmayan tekliflere açığım)
  • * HDMI, DVI tip güncel bağlantılara sahip.
  • * Almışken şık görüntüsü olması daha iyi olur.
Bu ayarlarda bir monitöre ihtiyacım var, kendim 2-3 model belirledim. Buradan da ekstra olarak sizlere soruyorum farklı alternatifler için. Monitör Vatan gibi satış yerlerinden de olabilir, Hepsiburada'dan da. Bu hafta içinde alacağım muhtemelen.

20170930_011922-min.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
100 tl daha ekle BENQ XL2411 1 ms 144 hz monitör al 75 hz lere 800 900 tl verirsen parana yazık etmiş olursun

@criews Önerdiğiniz monitör baya iyi duruyor. Bu monitöre panel bakıyorum şuan da. Monitör alma işine gideceğim gibi gözüküyor ve önerdiğin monitör gayet hoş özellikler sunuyor. Teşekkürler aklımda kalacak.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı