500-1200 TL arası mekanik RGB oyuncu klavyesi önerisi

Bütçe
500-1200

Syles_1453

Centipat
Yer
Türkiye
Klavyem bozuldu bu yüzden yeni klavye almak istiyorum alacağım fiyat tam belli değil. Yazdığım fiyat aralığında birkaç fiyatta atarsanız sevirim. Istediğim özellikler: Işıklı, mekanik, NumLock tuşları olsun, tuşlardan ses çıksın ve tuşlara basması çok zor olmasın. Ayrıca bu klavyeyi beğendim sizce nasıl? Amazon.com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:

Buna bakabilirsiniz. Yanında hem beyaz hem siyah tuşlar geliyor. Ama red Switch yani Blue Switch kadar çok ses çıkmaz. Attığınız klavyenin Switch vs. bilgisi bile yok bence pek iyi değildir. Ayrıca NumLock tuşları illa gerekli değilse Redragon Kumara K552 bakabilirsiniz.

Güzel ama NumLock tuşları yok ve red switch sesi çok az olduğu için istemiyorum.

Buna bakabilirsiniz. Yanında hem beyaz hem siyah tuşlar geliyor. Ama red Switch yani Blue Switch kadar çok ses çıkmaz. Attığınız klavyenin Switch vs. bilgisi bile yok bence pek iyi değildir. Ayrıca NumLock tuşları illa gerekli değilse Redragon Kumara K552 bakabilirsiniz.
Buda güzelmiş ama aynı şekilde sesi fazla olsun istiyorum ama alırken bunuda bi düşünürüm.

Ve şu an böyle bi klavye buldum videosunu filanda izledim aşırı beğendim şu anlık bunu almayı düşünüyorum iyi gibi. Amazon.com.tr

Yeni konular

Geri
Yukarı