500-600 bin TL otomatik araba önerisi

Calyxo

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,

Başlıkta belirttiğim bütçede arıyorum, ilk arabam olacak fiyatta maksimum 5-10 bin TL esneme olabilir. Ailecek kullanabileceğimiz en eski 2010-12 model özellikle annem kullanacağı için "Hatchback" ve otomatik, KM'si çok yüksek olmayan bizi üzmeyecek bir araba arıyoruz. Şu anda kafamda "Ford Fiesta" var öncelikle Fiesta için daha sonra başka modeller için önerilere açığım zira çok fazla anlamıyorum ve internette araştırma yaptığımda çok fazla farklı yorumlarla karşılaşabiliyor insan. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Sevgiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Clio, Opel Corsa, Nissan micra, WW polo gibi araçlara bakabilirsin temiz bulmak yorar ama dersen birkaç boyadan ya da tramerden etkılenmem rahat rahat istedigin modele bile yükselirsin ya da manuel düşünürsen örnek olarak
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...line-75hp-boyasiz-degisensiz-1174519756/detay boyasız tramersiz demiş km side fena değil yaşına göre ama otomatik yapınca direkt olarak bu fıyat artıyor aynı fiyata olanlardada kesın bir kaza değişen boya oluyor yani bunlara dikkat ederek bakarsan ve tabii ki araştırman ve şansında çok önemi var.

Hocam Clio, Opel Corsa, Nissan micra, WW polo gibi araçlara bakabilirsin temiz bulmak yorar ama dersen birkaç boyadan ya da tramerden etkılenmem rahat rahat istedigin modele bile yükselirsin ya da manuel düşünürsen örnek olarak.
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...line-75hp-boyasiz-degisensiz-1174519756/detay boyasız tramersiz demiş km side fena değil yaşına göre ama otomatik yapınca direkt olarak bu fıyat artıyor aynı fiyata olanlardada kesın bir kaza değişen boya oluyor yani bunlara dikkat ederek bakarsan ve tabii ki araştırman ve şansında çok önemi var.

Çok teşekkür ederim, dediğin modellerden Polo ve Clio'ya baktım fakat yine söylediğin gibi temizini ve tramersizini o fiyatlara bulmak gerçekten çok zor.

En yüksek model Egea bakın o fiyata.
Egea'larda yağ yakma problemini duyduğum için bakmamıştım hiç sizce bakmalı mıyım?

Egea'larda yağ yakma problemini duyduğum için bakmamıştım hiç sizce bakmalı mıyım?

Bahsettiğiniz olay 1.4 Fire için konuşuluyor, ve otomatik istediğiniz için zaten 1.4 Fire motoru seçemezsiniz, çünkü 1.4 Fire Egea'larda otomatik vites seçeneği yok. Ama bu fiyatlarda temiz, düşük km'li otomatik vites egea zor bulursunuz gibi geliyor.

Merhaba,

Başlıkta belirttiğim bütçede arıyorum, ilk arabam olacak fiyatta maksimum 5-10 bin TL esneme olabilir. Ailecek kullanabileceğimiz en eski 2010-12 model özellikle annem kullanacağı için "Hatchback" ve otomatik, KM'si çok yüksek olmayan bizi üzmeyecek bir araba arıyoruz. Şu anda kafamda "Ford Fiesta" var öncelikle Fiesta için daha sonra başka modeller için önerilere açığım zira çok fazla anlamıyorum ve internette araştırma yaptığımda çok fazla farklı yorumlarla karşılaşabiliyor insan. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Sevgiler.
Kia picanto küçük ama yeni modelli otomatik fiyat performans aracı

Geri
Yukarı