500-600 tl arası telefon

hırtopat52

Hectopat
Daha fazla  
500-600 tl arası telefon önerileri istiyorum.

yapacaklarım; Az da olsa oyun oynarım,foto çekerim internette gezinirim çok çok fazlasıyla iyi olması gerekmiyo taibki

Daha yeni o telefona bakıyordum. Benim bir sorum var. Android tabanlı oyunlar Windows phonelerde açılmıyor mu? Mesela temple run ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Temple run 1 ve 2 windowsphone da mevcut. Subway surfers vb. oyunlar da mevcut. Windowsphone gelişmekte olan bir mağazaya sahip.

Trend Plus alabilirsin.

Neden benim mesajımı alıntı yaptın?

daha yeni o telefona bakıyodum. benim bi sorum var android tabanlı oyunlar windows phonelerde açılmıyormu? mesela temple run ?

Niye açılmasın açılıyor. Ama tabi WP magazası Androide göre şu anda tam olarak gelişmiş değil.

Lumia 625 mi trend plus mı sence ? bide yukardaki sorumun cevabını biliyosan söylermisin ?

Lumia 625'te 512 MB RAM var. Lumia 525'te ise 1 GB RAM var. Windowsphone platformunda 512 MB RAM ile her oyunu oynayamıyorsunuz. 1 GB RAM yeterli oluyor.

Bekir yanlışlıkla yaptım cevabı düzelttim.

1000 lira altı Android telefon alırsan elinde patlar. Lumia 620, bütçen yetiyorsa Lumia 720 alabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…