500-600 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
500
GT730 asla önermem fanı çok çabuk bozulabiliyor. Bırakacağım kart test yapmanız mümkünse indirimle 700'e de alınabilir. Kontrol etmeden almanızı önermem.

Hocam bütçe çok az arkadaş da biraz olsa bütçesi 2-3 k APU işlemci aldırırız diğer işlemcisini satar sonra ileride ekran kartı alır bence en mantıklısı bu.

Hocam bu DDR3 versiyonu GT 730'un, GT 210 ve arkadaşın işlemcisinin grafikleriyle yarışır yani.

Bu da GT 730 2GB ama GDDR5 olduğu için çok daha iyi olur. Bu kart, GT 1030 DDR4'ü geçiyor. https://www.sahibinden.com/ilan/iki...msi-gt-730-2gb-128-bit-sifir-1049618421/detay

Hocam bütçe çok az artarsa bu olabilir.
750 Ti'dan daha iyi bir kart.

Son düzenleme:
Anakartınızın modeli nedir biliyor musunuz?
Hocam size bir konuda danışmam gerek buradaki konuyla alakası yok sizin Black Ops 1 Türkçe yama olmuyor tartışmasındaki yorumunuzu gördüm dil dosyalarını bir türlü değiştiremiyorum hata veriyor verdiğiniz link de açılmıyor yardım ederseniz çok memmun olurum.

Hocam size bir konuda danışmam gerek buradaki konuyla alakası yok sizin Black Ops 1 Türkçe yama olmuyor tartışmasındaki yorumunuzu gördüm dil dosyalarını bir türlü değiştiremiyorum hata veriyor verdiğiniz link de açılmıyor yardım ederseniz çok memnun olurum.

Hocam link silinmiş yapabileceğim hiçbir şey yok maalesef.

Geri
Yukarı