500-600 TL Mekanik Klavye Önerisi

Hoparu

Hectopat
Merhabalar. Bugüne kadar hiç mekanik bir klavye kullanmadım. Almayı düşünüyorum, yaklaşık olarak da 500-600 TL gibi bir bütçem var. Marka/model olarak ne tercih etmeliyim? Blue ya da red switch videolardan baktığım kadarıyla fazla farketmiyor gibi. Sizin düşünceleriniz neler?

Bence "ıŞıQlı MıŞıQlI" olması için fazladan para dökmeye gerek yok. Klavyenin kralı Corsairdir bana göre 🙂

Bütçeyi aşabilirsen alttakini;

Aşamazsan da alttakini öneririm.

Bence "ıŞıQlı MıŞıQlI" olması için fazladan para dökmeye gerek yok. Klavyenin kralı Corsairdir bana göre 🙂

Newegg olan klavye Amerika'dan gelicek.

Corsair K68 serisi klavyeler varken fazla para vermeye gerek yok bence.

Blue ve red switch arasında çok fark var.

Corsair K68 RGB alınabilir ama oyun oynarken RGB ışığı görmüyorsunuz ve rahatsız ediyor o yüzden Corsair K68 RED almak daha iyi.

Ben de şimdi araştırdım bayağı bir fark varmış. Öneriniz ve cevabınız için teşekkür ederim :)

Ben de sırf ışık yayacak diye para dökmenin mantıksız olduğunu düşünüyorum. İkinizin de attığı klavyeleri iyice inceleyeceğim. Cevaplarınız için sağ olun var olun :)

Aynı modeller dönmesin diye bunları ekliyorum.

Aynı modeller dönmesin diye bunları ekliyorum.

Cevabınız için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı