500-650TL F/P Gaming kulaklık önerisi

Size bozuk model gelmiş sanırım. Biz evde hoparlör olarak bile kullanıyoruz bazen. Basslar biraz az evet ama oyuncu kulaklığında aranan bir özellik olmasa gerek fiyatına bakarsak.
Bütçe 600 liralara kadar çıkarken 300 liralık kötü bir kulaklığı tercih etmek, paradan tasarruf değil. Ayrıca bir oyuncu kulaklığı olmasına rağmen ses kasma gibi bir olaya pek hizmet etmiyor. Konu sahibinin bütçesi varken bu tarz bir ürünü tercih etmemeli.
Rampage ürünlerini normalde sevmem ama kulaklık konusunda hiç üzülmedim. Kendim SN-RW6 ve SN-RW1 modellerini kullandım uzun süre. Sesleri gayet temizdi, rahat rahat ses kasabiliyordum. Mikrofonu temiz. Hala SN-RW6 kullanıyorum. Geçmişte Gamepower, James Donkey gibi markaları da kullandım. Drop Plus'ta tahminen tatmin edecektir.

40TL daha çıkarsanız Cloud Stinger serisinden daha iyi Cloud 2'nin bir tık düşüğü diye geçtiğini gördüm. Eski fakat satış sonrası destekten dolayı öneririm bende almayı düşünüyorum.

Cloud 2 ile arasındaki fark nedir hocam.

40tl daha çıkarsanız Cloud Stinger serisinden daha iyi Cloud 2'nin bir tık düşüğü diye geçtiğini gördüm. Eski fakat satış sonrası destekten dolayı öneririm bende almayı düşünüyorum.
Geçenlerde bu kulaklık 568 TL ye düşmüştü alamamıştım şimdi 698 TL ye düşmüş. Daha fazla ucuzlar mı yoksa düşebileceği max bu fiyat mıdır acaba?

Geri
Yukarı