500-700 TL Envanter Önerisi

• Konuyu başlatan LUNA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 3B

Teşekkürler öneriniz için güzel bir envanter olmuş. Sadece aralarından deagle ı yeni gelenle değiştiricem. Bunların steam fiyatları orada yazanla aynımıdır??

Teşekkürler öneriniz için güzel bir envanter olmuş. Sadece aralarından deagle ı yeni gelenle değiştiricem. Bunların steam fiyatları orada yazanla aynımıdır??
Yaklaşık değerlerdir. Ben eskiden genelde Görevde Kullanılmış alırdım. En ucuz skini almadan önce oyun içi bakın. Bazı Aşınmışlar Görevde Kullanılmışlar kadar düzgün gözükebiliyor. Fiyatı da ucuz oluyor.

Yaklaşık değerlerdir. Ben eskiden genelde Görevde Kullanılmış alırdım. En ucuz skini almadan önce oyun içi bakın. Bazı Aşınmışlar Görevde Kullanılmışlar kadar düzgün gözükebiliyor. Fiyatı da ucuz oluyor.
Evet bende bir iki tanesi dışında ft alıcam.

Steam bakiye üzerinden almıyacaksan Bynogame sitesi üzerinden çok daha uygun fiyatlara temin edebilirsin. Ayrıca ilerde satarsan kâr bile edebilirsin.

Steam bakiye üzerinden almıyacaksan Bynogame sitesi üzerinden çok daha uygun fiyatlara temin edebilirsin.
Bynogameden bir arkadaşım öyle 200 tl sini kaybetmişti o yüzden almaktan çekiniyorum o siteden. Normalde güvenilir olduğunu biliyorum ancak bendede aynı sorun olursa o kadar parayı kaybettiğime üzülürüm.

Bynogamede para kaybetme diye birşey olması mümkün değil. Gereksiz yere cebinizden fazla para çıkmasına gerek yok. Bynogame güvenilir ve kullanılabilir. Skin olarak tavsiyem size asimov set , mecha endüstrisi set veya bunun gibi sarı set yakıt enjektörü seri leş vb. , kırmızı set redline kızıl ağ vb. olarak dizebilirsiniz.

500 TL Yİ aşacağını sanmıyorum ama önereyim.
ak 47 jaguar fn.
m4a1 guardian fn.
awp man -of war mw.
p250 almana gerek yok deagle çok daha iyidir ama kullanışına baglı awp + deagle yavaş felan diyenler illaki çıkacaktır. Deagle ile kafandan 30 damage fazlan var ona göre düşün derim.
Deagle Crimson web mv.
usp guardian [m4a1 ile set olur hem.]
Glock reactor fn.

Fn veya mv. olarak değiştiren bilirsin bütcenin erişemediklerini ama sanmıyorum çok rahat alırsın.

Benim envanter böyle. 250 tl bu envanter.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    105,3 KB · Görüntüleme: 53
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı