500-850 TL arası telefon önerisi

iPhone 5 güzeldir çizik varsa bile temizinden kılıf takarsın seni 2 yıl daha götürür sadece iOs 10 gelmeyecek cihaza o da 2 yıl sonra

Asus'un Zenfone serisi en iyi tercih bence.

Bende Asus Zenfone 5 almayı düşünüyorum, gerçekten güzel.

Zenfone 5 almanı öneririm. Şu an kullanıyorum. Telefonun öncelikle görünüşü çok şık. Kamerası gayet güzel. Birde etrafta pili hakkında çok söylenti var fazla kuşkulanmayın zaten günümüz telefonlarındaki pillerin hepsinde bu sorun var 1 gün rahat götürüyor. Tek sorun stok çok çabuk tükeniyor ve biraz geç geliyor teknosaya 3 kere gittim telefon yoktu 4. gidişimde saat 16 civarıydı ellerinde siyahı kalmamış bende beyaz aldım. Kitkat sürümü çıkarttılar şimdi türkiyeye gelmesini bekliyoruz güncellemenin.

Son düzenleme:
Temiz iphone bulursan al.

Zenfone 5 bende alacaktım fakat gereğinden uzun ve pili çok çabuk bitiyor.

Zenfone 5 kullanan arkadaşlarımızdan inceleme gelirse sanırım bu telefon hakkında daha fazla bilgi sahibi olabiliriz...

Zenfone 6 düşunürmüsün? Ekranı büyük olduğu için telefonun beğenisi azalıyo, ama bsakmands fayda var.

Asus ocakda yeni telefon çıkaracakmış. Îstersen biraz bekleyip daha iyi bir zenfoneye sahip olursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…