500 bin TL'ye otomobil önerisi

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci - Çağrı Merkezi Şefi
Profil Kapağı
1522413149
Merhaba 500k ya kadar araba arıyorum. Şu an güzel bir cruze 1.6 LS otomatik buldum 152 bin Km'de. Sizce alınır mı? Veya farklı neler önerebilirsiniz?

İfadeler: T21
Çok var. Hepsi LPG'li ve subap eritiyor. Düzgün de çalışmıyor LPG ile. Benzinli olsa da çok yakar ve hantal olur. Uzak durulmalı bence.

Çok var. Hepsi LPG'li ve subap eritiyor. Düzgün de çalışmıyor LPG ile. Benzinli olsa da çok yakar ve hantal olur. Uzak durulmalı bence.

Yani eve subap eritme gibi durumunu gördüm ama zamanında bakım yaptırırsanız çok sorun olmaz değil diyenlerde mevcut arac muadillerine göre bayağı dolu duruyor gördüğüm kadarıyla da aşırı hantallık bir durumu yok gibi sanki ya araçlardanda çok anlamıyorum genelde internette okuduğum izlediğim videolara vs göre yorumluyorum tabii.

Sen bakma onlara. O kadar dolu bir araba o kadar ucuz olur mu sence? Motorundan dolayı ucuz. Asla tavsiye etmem.

Sen bakma onlara. O kadar dolu bir araba o kadar ucuz olur mu sence? Motorundan dolayı ucuz. Asla tavsiye etmem.

Peki ne önersiniz araç olarak pololar var ama eski model oluyor genelde bize böyle sorun çıkartmayacak az yakacak uzun süre kullanacağımız bir araç lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…