500 GB - 1 TB SSD önerisi

Alaxel

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar geçenlerde Samsung 970 EVO M.2 aldım şimdide D sürücüsü için bir SSD düşünüyorum HDD'im sağlığı %17 D sürücüsü için 500 GB ya da 1 TB arası SSD öneriniz var mı?

-Sitemim-

AMD RYZEN 5 3600/Soğutucum: ARCTİC FREEZZER 34 DUO/ ASUS TUF B450-PRO/PATRİOT 8 GB, 3000 MHz X2/MSI GTX 1650 Süper/MSI VAMPİRİC 010M/550W + 80 XPG/Kingstone 240 GB/LOGİTEC G402 h
Monitör AOC C27g2u 27" 1ms 165 Hz

Sanırım SATA arıyorsunuz bütçe de belirtmemişsiniz eğer paranız varsa Samsung 870Evo öneririm (Düzenleme: Bütçe belirtmişsiniz şimdi gördüm attığım SSD nin 1TB lik hali 1800 lira ancak 500gb lik versiyon bütçene uygun almanı öneririm piyasadaki en iyi SATA SSD bu şu an.)

Son düzenleme:
D için kullanacağım C için zaten Samsung 970 evo var

Çok pahalı D için alacağım

Güzelde dediğim gibi Samsung 970 EVO aldım zaten D için depolama yapacağım bir şey istiyorum.

Bu markayı hiç duymadım

Arkadaşlar zaten Samsung 970 EVO gibi bir M.2 SSD var ben D: Sürücüsü için depolama yapacak 500 GB'lık uzun ömürlü bir şey arıyorum.

Bu markayı hiç duymadım.

Crucial bayağı köklü ve kaliteli ürünler üreten bir firmadır. Attığım modelse 860 EVO kalitesinde bir model. Eğer ki emin olamıyorsanız şirketi internette biraz araştırın göreceksiniz.

Crucial bayağı köklü ve kaliteli ürünler üreten bir firmadır. Attığım modelse 860 EVO kalitesinde bir model. Eğer ki emin olamıyorsanız şirketi internette biraz araştırın göreceksiniz.
Araştıracağım teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…