500 GB veya 1 TB taşınabilir HDD önerisi

499 TL gibi iyi bir fiyatı var. Düşünülebilir.

Fiyat olarak çok iyi gibi.
TOSHIBA HDTP310EK3AA Canvio Ready 2.5 1TB USB 3.0 Taşınabilir Disk Siyah

Kendi kullandığım bir model, herhangi bir sorunu yok memnunum yalnız bu tarz cihazları kullanırken düşürmemek gerekiyor, önceki Canvio Basics olan sırf bu yüzden çöp olmuştu.
Bütçemi aşıyor birazcık. Güzele benziyor.

2 tane Toshiba, 2 tane Seagate marka var şimdi hangisini tercih etmeliyim? İsimleri dışında çok bir farkları yoksa uygun olanı almayı düşünüyorum.

Fiyat olarak çok iyi gibi.

Bütçemi aşıyor birazcık. Güzele benziyor.

2 tane Toshiba, 2 tane Seagate marka var şimdi hangisini tercih etmeliyim? İsimleri dışında çok bir farkları yoksa uygun olanı almayı düşünüyorum.
İkisi de üzmez ama Toshibayı tavsiye ederim.
Bu 256-500GB flash bellekler resim ve video depolamak için nasıldır?
Sadece resim ve video içinse kullanılır. Ama oyun gibi fazla yer kaplayan dosyalar atılmıyor. En azından ben atamadım yani, sandisk 128gb.

@Jonathan North ve @demirmustafa sanırım Toshiba'da karar kıldım. Bu Canvio Basics ve Ready arasından hangisini önerirsiniz?
Benim Canvio Basics yere düşünce garanti kapsamında Canvio Ready geldi. Aralarındaki temel fark Ready olanın içinde ek olarak disk okuma kafalarının parking durumuna düşmemesi için ekstra bir düşme sensörü var, kısa mesafelerden yumuşak zemine vs düşürdüğünüzde data kaybını önlemek amacıyla yapılmış tamamen, almışken Ready olanını alın, hem daha hafif ve yenilenmiş bir kasa tasarımına sahip.

Yeni konular

Geri
Yukarı