500 gr altı drone uçurmak için izin gerekiyor mu?

Var. Yoksa cezası 100k. Eğer kaçak uçuracaksanız da en azından ehliyet alın ki cezanın tutarı düşsün. Kaçak önermiyorum bu arada. Bağlantıyı kesip Drone'u düşürebilirler aynı zamanda.

Var. Yoksa cezası 100k. Eğer kaçak uçuracaksanız da en azından ehliyet alın ki cezanın tutarı düşsün. Kaçak önermiyorum bu arada. Bağlantıyı kesip Drone'u düşürebilirler aynı zamanda.
Hocam benim sorumu mu cevapladınız? 500 gr altı için olan?

Evet. Altıntılamayı unutmuşum.

AA bu konuyu ben açmışım
Şimdi fark ettim. Vay be. 1 buçuk yıl önce. Ne günlerdi o günler.
Uçuş İzni Talep edemiyorum SHGm'den bahsettiğiniz izin yazılı mı yoksa sadece bildirmek mi?

Uçuş izni talep edemiyorum Shgm'den bahsettiğiniz izin yazılı mı yoksa sadece bildirmek mi?

Yeşil bölgelerde belediyeye veya zabıta amirliğine bildirmek. Normal bölgelerde ise sitedeki formu doldurmak gerek.

Yeşil bölgelerde belediyeye veya zabıta amirliğine bildirmek. Normal bölgelerde ise sitedeki formu doldurmak gerek.
Normal bölge derken? Kırmızı Bölgelereen mi bahsediyorsunuz? Ben SHGM'yi aradım, aynen dediğinizi dedi; yeşil bölgelerde dilekçe ile bildirmek, kırmızı bölgelerde siteden form doldurmak. Böyleyse çok iyi biizm memleket full yeşil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…