500 TL civarı oyuncu faresi tavsiyesi

iBOOOO

Hectopat
Daha fazla  
Uzun yıllardır G300s kullanıcısıyım aslında fareden memnunum fakat çift tıklama sıkıntısından sıkıldım artık kendim bir şekilde lehimden anladığım için değiştiriyordum ama tekerleği falan da bozulunca değiştirmeye karar verdim. Ağırlıklı olarak CoD Warzone ve Cold War oyuncusuyum. Sanırım claw grip olarak tutuyorum fareyi.
Tutuş şeklimin resimlerini de ekledim zaten. İmzamdaki sistemi kullanmaktayım. Razer DeathAdder V2 düşünüyordum hatta sipariş bile vermiştim sonradan elime büyük gelebileceğini düşünerek iptal ettim.

Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_3558.JPG
    IMG_3558.JPG
    157,4 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_3559.JPG
    IMG_3559.JPG
    160,5 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_3560.JPG
    IMG_3560.JPG
    153,6 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_3562.JPG
    IMG_3562.JPG
    106,6 KB · Görüntüleme: 22
ben g305 kda kullanıyorum. Hem büyük hem küçük hem de orta eller için uygun. Sade bir tasarımı ve yapısı var. İçinde verilen pili 3 aydır kullanıyorum ve yarısı bile gitmedi.

Ben G305 kda kullanıyorum. Hem büyük hem küçük hem de orta eller için uygun. Sade bir tasarımı ve yapısı var. İçinde verilen pili 3 aydır kullanıyorum ve yarısı bile gitmedi.

Açıkçası kablosuz modellere pek sıcak bakamıyorum teknoloji ilerledi ama ne bileyim bir güvensizlik var :) Fena değil gibi duruyor inceleme videolarını izledim gecikme durumu olsun çift tıklama sorunu olsun yaşadın mı böyle bir şey gerçi 3 ayda pek çift tıklama sorunu olacağını sanmıyorum.

Uzun yıllardır G300s kullanıcısıyım aslında fareden memnunum fakat çift tıklama sıkıntısından sıkıldım artık kendim bir şekilde lehimden anladığım için değiştiriyordum ama tekerleği falan da bozulunca değiştirmeye karar verdim. Ağırlıklı olarak CoD Warzone ve Cold War oyuncusuyum. Sanırım claw grip olarak tutuyorum fareyi.
Tutuş şeklimin resimlerini de ekledim zaten. İmzamdaki sistemi kullanmaktayım. Razer DeathAdder V2 düşünüyordum hatta sipariş bile vermiştim sonradan elime büyük gelebileceğini düşünerek iptal ettim.

Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
Buradaki rehberi kullanıp seçim yapman en iyi seçenek olacaktır.

Buradaki rehberi kullanıp seçim yapman en iyi seçenek olacaktır.

Buradaki teste rehbere göre Fingertip tutuşuna sahip olduğumu öğrendim :) Çıkan sonuçları ekledim.
Hatamı yaptım bilmiyorum ama şu ürünü aldım.

Glorious Race Model O Oyun Faresi, Beyaz : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    95 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Açıkçası kablosuz modellere pek sıcak bakamıyorum teknoloji ilerledi ama ne bileyim bir güvensizlik var :) Fena değil gibi duruyor inceleme videolarını izledim gecikme durumu olsun çift tıklama sorunu olsun yaşadın mı böyle bir şey gerçi 3 ayda pek çift tıklama sorunu olacağını sanmıyorum.
1 ms tepki süresi var yani kablolularla aynı, çünkü usb alıcısı kullanıyor. Klavyem ve kulaklığım da kablosuz, usb alıcısıyla çalıştığı sürece 1 ms tepki süresi var, yani ona takılma. Çift tıklama sorunu hiçbir yerde duymadım, bende de yok. Tek sıkıntımsı şey eğer çok makro kullanan biriysen 2 makrosu var, yani kişiden kişiye değişir ama bana fazlasıyla yetiyor.

Geri
Yukarı