500 TL Fare Önerisi

Bence tasarım olarak da G502 Hero çok başarılı. Tabi şahsi fikrim. Elinde büyükse kesinlikle öneririm. Sensör olarak da en iyi 3 de diyebilirim.
Ben de öyle düşünüyorum. Pahalı bir mouse olduğunu belli ediyor ilk görüşte. Deathadder için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

Abi, bu kadar pahalıya gerek yok. Çok uzun zamandır 50 TL'lik fare kullanıyorum. Sıkıntısı yok. 5000 DPI'ya çıkıyor. Polosmart PGM02 kullanıyorum.
Gündelik için olabilir. Fakat birden çok tipte oyun oynayan için olmuyor.
Ben de öyle düşünüyorum. Pahalı bir mouse olduğunu belli ediyor ilk görüşte. Deathadder için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.
RGB de seviyorsan güzel yedirilmiş bir RGB mevcut. Abartıya kaçırılmamış gayet başarılı. Ayrıca dilersen DPI 25.600'A kadar destekliyor.

Abi sen gündelik için diyorsun ve her oyunu oynamaz diyorsun oyun oynayan arkadaşım var cs go valorant hepsini oynuyor

Abi sen gündelik için diyorsun ve her oyunu oynamaz diyorsun oyun oynayan arkadaşım var cs go valorant hepsini oynuyor
Sizin kullandığınız mouse'lardan ben de kullandım. Sensör olarak kalitesizler hareket ettirmek istediğim zaman belli şekilde titriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…