500 TL Gaming fare önerisi

HyperX Pulsefire Haste bu model hakkında fikriniz nedir ?
İki önerilen Razer mouse'dan da daha iyi. Sadece switch olarak geri kalıyor. O da zaten milisaniyelik bir fark, hissedilmesi imkansız. 500TL'ye düşmesini bekleyin bence. Çoğu el boyutunda palm tutuşa uygun, ortalama bir eliniz varsa çoğu tutuşta rahatça kullanırsınız diye tahmin ediyorum.

Bu mouse arkadaşımda vardı. Fotoğraftan rengi çok iyi gözükmüyor. Ama normalde çok parlak.
MOUSE LİNKİ
500TL bütçede 6651 sensör kullanan berbat markanın berbat mouse'u tercih edilmez. Sensörün 100IPS bile değeri yok bir de 255TL'ye satıyorlar. Switchleri de aynı şekilde berbattır. Ülkedeki Rampage'e olan bu güveni anlayamıyorum. Sadece görüntüye bakarak alıyorsunuz herhalde ürünleri.

500TL bütçede 6651 sensör kullanan berbat markanın berbat mouse'u tercih edilmez. Sensörün 100IPS bile değeri yok bir de 255TL'ye satıyorlar. Switchleri de aynı şekilde berbattır. Ülkedeki Rampage'e olan bu güveni anlayamıyorum. Sadece görüntüye bakarak alıyorsunuz herhalde ürünleri.
Arkadaşımda vardı diyorum. Galiba okuduğunuzu anlamıyorsunuz. Beğenmişim ki buraya koymuşum. Ama maalesef çevremizde senin gibi milyonlarca ön yargılı var.

Geri
Yukarı