500 TL Gaming kulaklık önerisi

Güzel seçim hocam pişman etmez, hayırlı olsun şimdiden.

Sağ olun hocam daha iyileri sizin olsun.
Kulaklığın kafa kısmında kaliteli bir kumaş yer alıyor, baskı hissettirmiyor. Kulak kısmındaki kumaş pedler terletme yapmıyor.

Hocam bu nasıl.

Bir de yorumlara baktım bazı kötü yorumlar gördüm sizce doğrusudur ses kalitesi ile alakalı özellikle.
Böyle birşeyde buldum.

Son düzenleme:
Sağ olun hocam daha iyileri sizin olsun.

Hocam bu nasıl.

Bir de yorumlara baktım bazı kötü yorumlar gördüm sizce doğrusudur ses kalitesi ile alakalı özellikle.
Böyle birşeyde buldum.

Rampageyi eleyin hocam o markaya kulaklık konusunda para verilmez. Logiteche gelince blackshark v2 x varken o modele gerek yok. Yorumlar konusunda şöyle açıklık getireyim, v2 x modelinde kendinden ses kartı gelmediği için mevcut anakartınız önem teşkil ediyor. Anakartınızın ses kartı iyiyse kulaklıktan iyi verim alırsınız. Kötü yorumlar bundan dolayı gelmiş olabilir.

Rampage'yi eleyin hocam o markaya kulaklık konusunda para verilmez. Logitech'e gelince blackshark V2 X varken o modele gerek yok. Yorumlar konusunda şöyle açıklık getireyim, V2 X modelinde kendinden ses kartı gelmediği için mevcut anakartınız önem teşkil ediyor. Anakartınızın ses kartı iyiyse kulaklıktan iyi verim alırsınız. Kötü yorumlar bundan dolayı gelmiş olabilir.

Hmm sağ olun hocam benim laptopum var anakartını tam bilmiyorum Aorus 15p XD laptop.
Rampage'yi eleyin hocam o markaya kulaklık konusunda para verilmez. Logitech'e gelince blackshark V2 X varken o modele gerek yok. Yorumlar konusunda şöyle açıklık getireyim, V2 X modelinde kendinden ses kartı gelmediği için mevcut anakartınız önem teşkil ediyor. Anakartınızın ses kartı iyiyse kulaklıktan iyi verim alırsınız. Kötü yorumlar bundan dolayı gelmiş olabilir.

Hocam dizide yordum ama bir tane daha kulaklık buldum.
1:MSI IMMERSE GH50 RGB 7.1 Surround Gaming Kulaklik| ITOPYA.COM
Sizce bu nasıl?

Son düzenleme:
Hmm sağ olun hocam benim laptopum var anakartını tam bilmiyorum Aorus 15p XD laptop.

Hocam dizide yordum ama bir tane daha kulaklık buldum.
1:MSI IMMERSE GH50 RGB 7.1 Surround Gaming Kulaklik| ITOPYA.COM
Sizce bu nasıl?
Hocam bütçede net olmanız lazım, 500 den 750 liraya çıktınız 750 verebiliyorsanız indirim kovalayıp 900-1000 TL arasın e Blackshark v2 alın.sinerji nin sitesinde 1074 TL şuan. Laptopunuz iyi x modelinde sorun çıkarmaz.

Almam çok du.

Hocam bütçede net olmanız lazım, 500'den 750 liraya çıktınız 750 verebiliyorsanız indirim kovalayıp 900-1000 TL arasın e blackshark V2 alın. Sinerji'nin sitesinde 1074 TL şu an. Laptopunuz iyi X modelinde sorun çıkarmaz.

Hocam almam çok düşük ihtimal zaten MSI'ı sadece sormak istedim aradaki 100 TL'ye değer mi diye 1000 TL kere ise çıkamam hocam yine de sağ olun blackshark V2 X de kararımı verdim tüm yardımlarınız için teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı