500 TL klavye önerisi

Bütçe
500

ArdaofRivia

Decapat
Yakında Amazon Prime Day indirimlerinden klavye almayı planlıyorum. Aklımda bu var:Redragon K555-1 Indrah Türkçe Oyuncu Klavye Rgb: Amazon.com.tr güzel kırmızı Switch'li bulamadım ben) Oyun ve en çok Yazılım için. Maksimum 500TL olan, Red Switch'li ve en önemlisi İngilizce bir klavye almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum ama klavyeleri Amazon'dan ve İngilizce olarak atın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgin olsun, 50tl altı indirim verirse amazon sana bu bahsettiğin klavye 450'ye satılıyor başka yerlerde. Zaten 500tl üzeri indirim verirlerse kuruştan kaybedersin. Bugün forumdan bir arkadaş bana lenovo k500 önerdi bakmanı tavsiye ederim benim çok hoşuma gitti.

Yakında Amazon Prime Day indirimlerinden klavye almayı planlıyorum. Aklımda bu var:Redragon K555-1 Indrah Türkçe Oyuncu Klavye Rgb: Amazon.com.tr güzel kırmızı Switch'li bulamadım ben) Oyun ve en çok Yazılım için. Maksimum 500TL olan, Red Switch'li ve en önemlisi İngilizce bir klavye almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum ama klavyeleri Amazon'dan ve İngilizce olarak atın lütfen.
Amazon değil ama banggood'dan BGRATON indirim kodu ile mobil uygulama üzerinden yeni hesap ve Turkey Direct Mail ile attığım klavyenin yellow switchli modelini almanı öneririm

Amazon değil ama Banggood'dan bgraton indirim kodu ile mobil uygulama üzerinden yeni hesap ve turkey Direct mail ile attığım klavyenin yellow Switch'li modelini almanı öneririm.

O da çok pahalandı ya 2 ay önce falan 360 TL'ydi.

Geri
Yukarı