500 TL Koltuk Önerisi

Türksit Concorde Yönetici Koltuğu Siyah

Türksit King modelini kullanıyorum zamanında 330 liraya almıştım, şuan o modeli 460 lira olmuş. O modeli yerine daha iyisi var linkte paylaştım. 575 lira fiyatı var üstüne biraz koyabilirseniz alınacak en iyi koltuktur kanımca. 2 senedir kullanıyorum. Ağırlık, rahatlık, ayakların ve süspansiyon sağlamlığı testimden geçti diyebilirim hiçbir sorunu yok.

XFly Oyuncu Koltuğu-Kırmızı-1511C0488

Bu ürünü kullanan varmı iyimidir?
Türksit Concorde Yönetici Koltuğu Siyah

Türksit King modelini kullanıyorum zamanında 330 liraya almıştım, şuan o modeli 460 lira olmuş. O modeli yerine daha iyisi var linkte paylaştım. 575 lira fiyatı var üstüne biraz koyabilirseniz alınacak en iyi koltuktur kanımca. 2 senedir kullanıyorum. Ağırlık, rahatlık, ayakların ve süspansiyon sağlamlığı testimden geçti diyebilirim hiçbir sorunu yok.
Ürünle ilgili bir sorum olacaktı terletme olayı varmı deri olduğu için terletme sıkıntısı olabilir eğer yoksa alıcam.

Son düzenleme:
XFly Oyuncu Koltuğu-Kırmızı-1511C0488

Bu ürünü kullanan varmı iyimidir?

Ürünle ilgili bir sorum olacaktı terletme olayı varmı deri olduğu için terletme sıkıntısı olabilir eğer yoksa alıcam.

Terletme çok aşırı sıcak olduğunda ve hiç kalmadan sıcakta oturduğunda biraz oluyor. Bu her suni deri koltuk geçerli diyebilirim, çözüm basit altına minder atarsın :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı