500 TL mikrofon önerisi

Tolgahan1997

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, arkadaşım iş toplantıları ve oyun oynarken kullanabileceği dip ses sorunu olmayan bir mikrofon almak istiyor. Ses kartı olarak Creative SoundBlasterX AE-5'e sahip. Aklımızdaki ürünler şunlar:
1- Fifine K669b Profesyonel Stüdyo Kayıt Youtuber Mikrofonu Fiyatları ve Özellikleri
2- https://www.hepsiburada.com/lastvoi...karti-pc-ve-telefonda-calisir-p-HBV00000VEYXK
3- https://www.itopya.com/razer-seiren-x-masaustu-kablolu-siyah-mikrofon_u6956 (Razer için 580 TL'ye çıkabileceğini fakat sorun yaşayan insanlar olduğunu gördüğünden bu mikrofona biraz uzak)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir ses kartına sahipse Seiren X alınabilir. Sorun yaşayacağını sanmıyorum. Gayet güzel indirimde şu an değerlendirilebilir.

Hocam çok fazla klavye sesi aldığını söylüyorlar sizce ne kadar doğru çünkü hizmet içi eğitimlerde not alırken sesinin gitmesini istemiyor.

Hocam çok fazla klavye sesi aldığını söylüyorlar sizce ne kadar doğru çünkü hizmet içi eğitimlerde not alırken sesinin gitmesini istemiyor.
Bunun için hangi mikrofonu alırsa alsın belirli bir vaktini ayırıp detaylı olarak ayar yapması gerekiyor hocam. Kulaklık mikrofonunu bile adam edersiniz. Ayrıca klavye sesi de klavye modeline göre değişir. Gürültülü bir mekanik klavye kullanıyorsa gelen sesi sadece düşürebilir. Tamamen kesebileceğini sanmıyorum, çok zor. Profesyonel yayıncıların bile klavye sesi geliyor bazen.

Bunun için hangi mikrofonu alırsa alsın belirli bir vaktini ayırıp detaylı olarak ayar yapması gerekiyor hocam. Kulaklık mikrofonunu bile adam edersiniz. Ayrıca klavye sesi de klavye modeline göre değişir. Gürültülü bir mekanik klavye kullanıyorsa gelen sesi sadece düşürebilir. Tamamen kesebileceğini sanmıyorum, çok zor. Profesyonel yayıncıların bile klavye sesi geliyor bazen.

ASUS ROG Fulchion kullanıyor. Bunların arasında en mantıklısı Seiren X ise onu alıyoruz. Fakat son bir sorum olacak AE-5'e Seiren X bağlayabilir mi? Ayrı bir kablo almak gerekiyor mu?

Geri
Yukarı