500 TL mouse ve mouse pad önerisi

Bütçe
500

Randower

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Üniversite öğrencisi
Profil Kapağı
1524136703
500 TL bütçem var. Mouse önerisi istiyorum. Eski farem Rival 110, onun için Rival 110 üstü bir olsun. DeathAdder Essential'a baktım. 5000-10000 DPI arası diyor fakat şöyle bir durum var ki ben CS:GO oynarken 400 DPI kullanıyorum. Yani Essential alırsam DPI oranımı 400 yapamayacak mıyım?

Önemli bir husus var. Elim biraz büyük. Bir karışım 25cm, orta parmak ucumdan bileğime 19.5cm yani mouse biraz büyük olursa sevinirim.

MOUSE:

MOUSEPAD:

DPI 400 yapabilirsin bu mouse ile. Ki yapamasan dahi 800 DPI yapıp sensivityini 2 kat artırırsın . eDPI ın korunmuş olur.

DPI 400 yapabilirsin bu mouse ile. Ki yapamasan dahi 800 DPI yapıp sensivityini 2 kat artırırsın . eDPI ın korunmuş olur.
Rival 3 ve Razer Deathadder V2 arasında nasıl bir fark var peki ?

Deathadder V2 daha iyi Rival 3'ten ancak aralarında aman aman bir fark yok.Elinize hangisi en uygunsa onu alın.Eğer Wireless oyuncu mouse u arıyorsanız ondan da önerebilirim.

Deathadder V2 daha iyi Rival 3'ten ancak aralarında aman aman bir fark yok.Elinize hangisi en uygunsa onu alın.Eğer Wireless oyuncu mouse u arıyorsanız ondan da önerebilirim.
Kablo konusunda pek takıntım yok. Hatta wireless Mouse kullanırken biraz huzursuz oluyorum diyebilirim. Sanki geç algılıyormuş gibi hissediyorum :D
Önerdiğiniz bazı fareler hoşuma gitti fakat uzunlukları 12cm'den kısa olduğu için maalesef alamam. Sanırım Deathadder V2 veya Rival 3 arasında bir seçim yapacağım.

Bazı e sporcuların kullandığı mouse bu bunu da önerebilirim.Diğer mouselardan daha hafif. Bu bütçedeki mouse donanımları benzer zaten iş sadece size uygun olup olmadığına bakıyor.
Kablo konusunda pek takıntım yok. Hatta wireless Mouse kullanırken biraz huzursuz oluyorum diyebilirim. Sanki geç algılıyormuş gibi hissediyorum :D
Önerdiğiniz bazı fareler hoşuma gitti fakat uzunlukları 12cm'den kısa olduğu için maalesef alamam. Sanırım Deathadder V2 veya Rival 3 arasında bir seçim yapacağım.
Deathadder'ı seçebilirsiniz öyleyse.

Bazı e sporcuların kullandığı mouse bu bunu da önerebilirim.Diğer mouselardan daha hafif. Bu bütçedeki mouse donanımları benzer zaten iş sadece size uygun olup olmadığına bakıyor.

Deathadder'ı seçebilirsiniz öyleyse.
Tamamdır N11 den Deathadder V2 siparişi verdim. Çok teşekkür ederim önerileriniz için. Amazonda niyeyse geç gönderiyordu prime olmasına rağmen.
MOUSEPAD:

Merak ettiğim bir husus var. Şu aşağıdaki gibi bir mousepad ile sizin önerdiğiniz arasında bir fark oluyor mu ?

Benim attığım profesyonel bir mouse pad. Sizinki ise normal kumaş üzerine baskı yapılmış bir mouse pad. Ona bütçeniz yetmediyse şunları önerebilirim:

Benim attığım profesyonel bir mouse pad. Sizinki ise normal kumaş üzerine baskı yapılmış bir mouse pad. Ona bütçeniz yetmediyse şunları önerebilirim:

Bütçe olarak evet pek zorlamak istemedim çünkü daha yeni klavye değişikliği yapmak zorunda kaldım mekanik beğenmediğim için. Kullanmayı bıraktığım Mouse ve Klavyem satılınca herhangi bir sorun yok alabilirim ama kalite olarak pek farkları yoksa hemen o 30 lira olanı alacaktım. En iyisi beklemek. Almışken kaliteli alalım.

Normalde sizin attığınız mousepad'e bakıyordum fakat speed mi yoksa control mü olduğunu anlayamadım. Steelseries Qck Heavy Large aldım düşük hassasiyet kullandığım için. Control mousepad daha iyi olur diye bir yazı okudum düşük hassasiyette kullananlar için.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı