500 TL RGB kasa fanı önerisi

HayaletAdam

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Arkadaşlar kasam NZXT H510. Kendi fanları maalesef ki RGB değil. İki tane RGB fan almak istiyorum. Bütçem maksimum 500₺. Resimdeki gibi hem ortası hem de kenarları RGB olmalı. İstediğim gibi kontrol etmek istiyorum. Mesela ortadaki RGB'yi ben istediğim zaman kapatabilmeliyim ya da RGB'den sıkıldığım zaman tek renk olarak ayarlayabilmeliyim. Kısaca full kontrol bende olmalı. Böyle bir fan var mı onu da bilmiyorum. Eğer varsa önceliğim o olur ve bütçemi gerekirse biraz daha zorlarım. Bir de iki güne bozulmasın kaliteli bir şey olsun. O yüzden bütçeyi 500₺ ye kadar çıkardım. Hemen alacağım diye de bir şey de yok. Eğer bütçeyi aşan önerilerinizde varsa onlara da açığım. Akakçe'den takip ederim. İndirime girince alırım sıkıntı yok. Yeter ki istediğim gibi bir fan bulayım ve içime sinsin.

313226.64dbbf95b7639326cbcf4b5c561c87ae.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kasam NZXT h510. kendi fanları maalesef ki RGB değil. İki tane RGB fan almak istiyorum. Bütçem maksimum 500₺. Resimdeki gibi hem ortası hem de kenarları RGB olmalı. İstediğim gibi kontrol etmek istiyorum. Mesela ortadaki RGB'yi ben istediğim zaman kapatabilmeliyim ya da RGB'den sıkıldığım zaman tek renk olarak ayarlayabilmeliyim. Kısaca Full kontrol bende olmalı. Böyle bir fan var mı onu da bilmiyorum. Eğer varsa önceliğim o olur ve bütçemi gerekirse biraz daha zorlarım. Bir de iki güne bozulmasın kaliteli bir şey olsun. O yüzden bütçeyi 500₺ ye kadar çıkardım. Hemen alacağım diye de bir şey de yok. Eğer bütçeyi aşan önerilerinizde varsa onlara da açığım. Akakçe'den takip ederim. İndirime girince alırım sıkıntı yok. Yeter ki istediğim gibi bir fan bulayım ve içime sinsin.

Eki Görüntüle 1208682

Kaç tane fan istiyorsun?

Arkadaşlar kasam NZXT H510. Kendi fanları maalesef ki RGB değil. İki tane RGB fan almak istiyorum. Bütçem maksimum 500₺. Resimdeki gibi hem ortası hem de kenarları RGB olmalı. İstediğim gibi kontrol etmek istiyorum. Mesela ortadaki RGB'yi ben istediğim zaman kapatabilmeliyim ya da RGB'den sıkıldığım zaman tek renk olarak ayarlayabilmeliyim. Kısaca Full kontrol bende olmalı. Böyle bir fan var mı onu da bilmiyorum. Eğer varsa önceliğim o olur ve bütçemi gerekirse biraz daha zorlarım. Bir de iki güne bozulmasın kaliteli bir şey olsun. O yüzden bütçeyi 500₺ ye kadar çıkardım. Hemen alacağım diye de bir şey de yok. Eğer bütçeyi aşan önerilerinizde varsa onlara da açığım. Akakçe'den takip ederim. İndirime girince alırım sıkıntı yok. Yeter ki istediğim gibi bir fan bulayım ve içime sinsin.

Eki Görüntüle 1208682

Sıvı soğutmalı coolmaster:https://www.hepsiburada.com/cooler-...-led-fan-islemci-sivi-sogutma-p-HBV00000MGAA9

Arkadaşlar kasam NZXT H510. Kendi fanları maalesef ki RGB değil. İki tane RGB fan almak istiyorum. Bütçem maksimum 500₺. Resimdeki gibi hem ortası hem de kenarları RGB olmalı. İstediğim gibi kontrol etmek istiyorum. Mesela ortadaki RGB'yi ben istediğim zaman kapatabilmeliyim ya da RGB'den sıkıldığım zaman tek renk olarak ayarlayabilmeliyim. Kısaca full kontrol bende olmalı. Böyle bir fan var mı onu da bilmiyorum. Eğer varsa önceliğim o olur ve bütçemi gerekirse biraz daha zorlarım. Bir de iki güne bozulmasın kaliteli bir şey olsun. O yüzden bütçeyi 500₺ ye kadar çıkardım. Hemen alacağım diye de bir şey de yok. Eğer bütçeyi aşan önerilerinizde varsa onlara da açığım. Akakçe'den takip ederim. İndirime girince alırım sıkıntı yok. Yeter ki istediğim gibi bir fan bulayım ve içime sinsin.

Eki Görüntüle 1208682

Dediklerinden pek bir şey anlamadım ama bunu önerebilirim.

Dediklerinden pek bir şey anlamadım ama bunu önerebilirim.

Yukarıda bahsedilen fanlardan alabilirsiniz. Açıklamadan anladığım kadarıyla pek bir boş kasanız var. Bütçeniz uygunsa ön tarafa 240mm radyatör sıvı soğutucu ve 3 ayrı RGB fan almanız. Kasanızdan ya da ana kartınızdan dilediğiniz gibi fanları (işlemci soğutucu dahil) hepsini kontrol edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı