500 TL RGB mekanik klavye önerisi

Bütçe
500 TL
Hocam 3 senedir kullanıyorum sıfır sıkıntı ve renk modları var 12 tane.
50 tane değerlendirmeden 4,8 almış hocam.
1675406794298.png

O bütçeye mekanik klavye önermiyorum. Neden diye soracak olursan şunu söyleyebilirim. O bütçedeki mekanik klavyeler uzun ömürlü değil ve çoğu sorun çıkarıyor. Şok marketlerde 7 Şubat'a kadar Redragon K512 Shiva satılacak 499 TL'ye. Yok oraya gidemem diyorsam şuna bak.

K512 Shiva ise başka yerlerde 583 TL.

İlla mekanik olacaksa da bu olabilir.
Hocam K512 şokta 500₺.

500 fiyat bandında membran öneriniz var mıdır?

Biraz bütçeyi arttırıp şu olabilir:

Yukarıda arkadaş paylaşmış ama tekrar edeyim bu da olur.

Biraz bütçeyi arttırıp şu olabilir:

Yukarıda arkadaş paylaşmış ama tekrar edeyim bu da olur.

Biraz düşündüm de bu fiyatlara sabahtan beri bakıyorum adamakıllı bir şey bulamadım 1000 TL bütçe ayıracağım klavye için başka öneriniz var mıdır?

Biraz düşündüm de bu fiyatlara sabahtan beri bakıyorum adamakıllı bir şey bulamadım 1000 TL bütçe ayıracağım klavye için başka öneriniz var mıdır?

Baktım biraz, 1000 liraya yine Gamenote'un klavyeleri var. Başka öneri verecek olan da vardır. Benim naçizane tavsiyem ya iyi bir para verin bir daha uğraşmayın ya da attığım linktekilerden birini alın hem bütçeyi zorlamamış olursunuz hem de işinizi görür.

Bende Apex Pro var. Klavye sizi çok üste taşımayacak ona göre karar verin.

Baktım biraz, 1000 liraya yine Gamenote'un klavyeleri var. Başka öneri verecek olan da vardır. Benim naçizane tavsiyem ya iyi bir para verin bir daha uğraşmayın ya da attığım linktekilerden birini alın hem bütçeyi zorlamamış olursunuz hem de işinizi görür.

Bende Apex Pro var. Klavye sizi çok üste taşımayacak ona göre karar verin.

Şu ana kadar hep klavyeden çektim 2 yılda 4 kere klavye değiştirdim artık uğraşmak istemiyorum o yüzden uzun ömürlü kaliteli bir şey istiyorum öneriniz varsa söyleyin lütfen teşekkürler.

Geri
Yukarı